Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Září 2006

Já vs. Chester

23. září 2006 v 17:22 | Bugynkaa |  Hlášky
Bugy: Takže ty ses s ní...-
Chester: Jo.
Bugy: A kolik...-
Chester: 2x
Bugy: A trvá vám to jak...-
Chester: Dva tejdny
-chvilku ticho
Bugy: miluješ.....-
Chester: Ne, vůbec!
Bugy: Jak víš, co chci...-
Chester: Já nevíííím!!


Bugy: Tak Koudiči, co máš dneska extravagant? (Koudy dříve nosil vždycky něco extravagantního)
Chester (šeptem ke mně): si blbá? Na to se ho neptej!
Bugy: Proč?-...
Koudy: Vlastně nic, ale mám nový trenky, hele!!! (povytáhne si okraj trenek z kalhot)
Bugy (šeptem k Chesterovi): Ne to ne...
Chester: A teď to začne....a přestane za hodně dlouho!
Koudy: Tak to mám 19. trenky s medvídkama, pokaždý jiný a když vezmu i jiný barvy.... no každopádně jsem viděl jedny a chtěl si je koupit, musel sem je mít! Ale neměl jsem peníze, tak si je půjdu koupit zítra, hlavně si musímm pořídit...-
Bugy (směrem k Chesterovi): Help me!
Chester: Že ses ho ptala......
(vysvětlení: jak Koudy začne o své sbírce saténových trenek s medvídkama, tak ho zastaví v dlouhých přednáškách jen máloco)


Bugy: Nezapoměň mi napsat!
Chester: Nezapomeň mi odpovědět!!
Bugy: A dobij si kredit!!! Ať se zase nevymlouváš!
Chester: Ty si dobij baterku!! Ať se nevymlouváš!
Bugy: Víš, že si to minule zvoral ty?! Tak ať to zase nesvádíš na mě!
Chester: Jo vim o tom!
Bugy: A víš třeba taky o tom, že mě dost štveš?!?!
Chester: Díky Lásko, taky tě tak miluju!!!

Ze školy i odjinud...

23. září 2006 v 16:55 | Bugynkaa |  Hlášky
(hodina dějáku o 1. sv. válce,učitelka diktuje zápis do sešitů)
p.uč.: Napište si tam: důsledky, zpustošení západní Evropy, lidsé oběti? No kolik jich bylo?
třída: hm...nevim....ješiš....kdo to má vědět.....di někam
p.uč.:No 10 000 000 mrtvých, dále, hmotné škody..
David: kolik kilo....(hodina Čj)
někdo ze třídy: neni v tom...v tý větě neni...
p.uč.: ty to nevíš, někdo jiný, Veroniko.
Verča: No totiž nemá to ten..
p.uč.: Děti vaše vyjadřovací schopnosti jsou vskutku obdivuhodné!


(Př)
p.uč.: Kolem hvězdy Slunce se po oběžných drahách pohybují planety, utvořila se sluneční soustava, odhaduje se, že to bylo před 5ti miliardami let...
Bugy: To už bude ňákej ten pátek...


(Čj)
p.uč.: Ano, je to také chováním těch lidí, udělám si názor, jak se chovají ve společnosti, když někdo bude v metru okolo sebe flusat na zem a strkat do lidí se slovama "Uhni vole", tak si o něm nebudu myslet nic dobrého.


(Čj)
p.uč.: tak děti co čtete z děl světového realismu...třeba Míšo?
Bugy: Olivera Twista
p.uč.:ano, Ondro?
Bigi: Toma Sawyera.
p.uč.:Ano, Veroniko?
Verča: Něco od E. Remarqua...
p.uč.: DEJ SI OBKLAD NEMŮŽEŠ ČÍST REMARQUA!!!


Ája (při hodině vyndavá něco z pusy): Myslíš, že těm kytkám bude vadit, když je zahnojim žvejkačkou?

historie 2000-2005 VF

17. září 2006 v 18:03 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
(snad nevadí že kopíruju, zdroj: http://www.vypsanafixa.cz )

Historie 2000-2005 úvod
Takže je to tady. Konečně. Překonávám svoji nechut hrabat se v minulosti. Vlastně to není ani tak nechut jako spíš lenost. Zásadní otázka je jasná. Jakým způsobem přistoupit k k pětiletce, která tady není zaznamenána. Přemýšlím a moc nevím. Existují ještě Bertil Bizzaro, Šimon Kára a víla Lipís? No jasně, že jo. Jenom jsem toho toho spoustu zapomněl a nebo si to pamatuju jinak než se to stalo. nebo si to nechci pamatovat-to je nejhorší...Zásadní historie končí předpovědí konce RC Žlutý PES a to se taky stalo-i když trochu jinak. Skončil old yellow dog-zásadní klub pro VF a začal new yellow dog. San piego je pořád pulsující gorod, kde se děje sposta akcí i příběhů.Další zásadní změny, který proběhly v naší existenci? Tak jen tak namátkou. Skončily obě legendární vf auta-fiat a žigul, odešel Dejmal, přišel Mejn, Ladis přestal zařizovat koncerty-v kapele zůstal, přešli jsme pod agenturu Ameba, vydali jsme tři desky, hráli jsme všude kde se dalo. Proběhly stovky koncertů, ujelo se tisíce kilometrů a vykouřilo tuny cigaret a namluvilo se miliardy slov. Jedno vím jistě-Bertil byl s náma a držel nad náma ochrannou ruku a občas se mnou mluvil ve snech, který byly někdy krásný a jindy děsivý. Šimon Kára se přesunoval z jednoho auta do druhýho na ose fiat-žigul-škodovka Pítrsova dědy- forman alias Baby Blue, dodávka1(pláštěnka), dodávka2(zatím bez jména,ale brácha tomu říká trandák). Všechno bylo výborný, brutální a někdy tak strašně odporný, že se to nedalo vydržet... Ale vydrželo se to a celej příběh tak mohl pokračovat.. Takže jak to teda pojmout? Asi podle těch miniaturních příhod, který se prostě samy od sebe vynořej v hlavě... takže to nejspíš nebude mít žádnou chronologii. Spíš to bude takovej zpětnej pohled náhodně se dotýkající různejch časovejch úseků. Jediný, co můžu vyhodit je Polsko a live in Cheb.hehe. I když live in Cheb je tak charakteristická příhoda, že by se podle jejího vzorce dalo popsat několik desítek koncertů naší party. Jasně tak hurá do toho. Vzhledem k tomu, že jsem na to kašlal, tak učiním předsevzetí alias splnitelný závazek, že zde popíšu minimálně jeden příběh týdně. To bych teoreticky mohl zvládnout.


Důležitý v životě člověka je rozhodnutí.. Do toho všeho se ted může ozvat Bertil a může říct.

"Na minulost se vykašli Márdi-důležitý je to, co je ted.."

"Jasně Bertile-měl bych tě vyhodit, viděl jsi film Čistá duše? Doufám, že nechceš, abych se dostal do fáze hlavního hrdiny..? tak radši vypadni a moc nemluv jako posledních pět let.."

"Jasně, že nechci, aby ses dostal do fáze hluboké duševní nemoci-je to jen takové motivující rýpnutí-znáš se Márdi, nejvíc toho napíšeš, když seš ve stresu anebo tě zmotivuje provokující svině jako já..., lidi to chtěj-zajímá je zákulisí událostí.."

"Prdlajs Bertile-hlavní je, že to chci já, ale máš svým způsobem pravdu,ale ted už je fakt hodně hodin. Jdu spát-venku už je skoro ráno a hlavně ještě si chci chvíli číst..."

Nefiktivně fiktivní rozhovor s Bertilem je u konce-pro tentokrát a opětovný našlápnutí historie naší ujetý party zase pokračuje směsí pohledů kamkoliv a kdykoliv. Akorát budoucnost je trochu nejasná... jo a na pravopis s..u. Někdy. Tak zatím

Biografie VF podle Márdiho

17. září 2006 v 18:01 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
VZNIKU VYPSANÝ FIXY DLE MÁRDIHOZde jsem se (já - Márdi) pokusil popsat vznik a následný vývoj naší kapely. Vše je pouze můj nestandartní názor se kterým lze polemizovat a mně to nebude vůbec vadit.
Od roku 1992 jsem zpíval ve skupině K.R.K. Byla to celkem dobrá kapela se kterou jsem zažil spoustu výbornejch koncertů, příhod, pařeb atd. Postupem času se styl začal měnit a to mě přestávalo bavit a já chtěl hrát trochu něco jinýho. Paralelní existence K.R.K. a VF v letech 1994 - 1996 směřovala k zániku K.R.K. To se taky stalo. To je napsaný dost stručně a obecně, ale nemá cenu to hluboce rozebírat, protože tady jde spíš o VF a toto je jenom takový předúvodník.
V létě 1994 většina členů K.R.K. odjela pryč a já zůstal v Pardubicích.
Předtím, během zimy a jara zkoušela v naší zkušebně kapela KYRIE, která se tam svým způsobem vetřela pod maskou Priessnitz. Kytarista K.R.K. Burác totiž chodil se sestrou bubeníka této psychoformace a pod jejím vlivem prosadil KYRII k nám do zkušebny. KYRIE neměla s Priessnitzem vůbec nic společnýho - jedině tak chlastání a hulení - to byly položky ve kterých se pánové Priessnitzu vyrovnávali - možná ho i překonávali. Museli jsme je vyhodit, protože hrozilo vyhození i nám. S bubeníkem Pítrsem jsme zůstali dál v přátelských poutech. Oba dva jsme sjížděli PIXIES, PRIMAL SCREAM, THE CURE, PROUZU a spoustu dalších kytarových skupin.

Přišlo výše vzpomínané léto 1994 a já jsem byl v Pardubicích. Největší problém byly prachy a léto přímo vybízelo k utrácení. V té době přišel Pítrs s nabídkou, že vykopeme u nich na zahradě příkop, zavatíme a budeme si užívat. 70m dlouhej 1,5m hlubokej a 1,5m širokej příkop byl pro naše tělesný schránky dost krutou výzvou, ale na druhou stranu denní finanční příděl byl hodně lákavej. Začali jsme kopat. Přes den se kopalo a v noci se pařilo - RC ŽLUTÝ PES v té době pořádal letní sérii legendárních koncertů a rockoték a tam to jelo. Když tam náhodou nic nebylo - navštěvovali jsme jiný zařízení stejnýho charakteru. (TENNIS, RYCHTA, NORA nebo i disco LIFE, kde jsme byli vždycky fyzicky napadáni, ale jelikož jsme byli brutálně zdevastovaný pivčákama a houbou, nic se nám většinou nestalo). Po týdnu kopání a chlastání jsme byli dost přesycený celkovým průběhem toho všeho a nakonec jsme dospěli k závěru, že založíme letní projekt a oživíme VYPSANOU FIXU, která se nacházela už čtvrtý rok v klinický smrti. Ke svýmu záměru jsme hodlali využít zkušebnu K.R.K., aparaturu K.R.K. i automatickýho bubeníka K.R.K. Byl to trochu supí přítup, ale nám to bylo jedno. Bylo to prostě rychlý tempo a nedalo se to zastavit.

Kolem zahrady, kde jsme kopali, se neustále potuloval podivný typ Mejla - bývalý hokejista HC Pardubice, depešák a flegmatik. Navštěvoval i akce u ŽLUTÝHO PSA , chodil s Pítrsem na jednu školu a od něj se naučil první akord na kytaru. Nedovedl pochopit, jak je možný, že pořád paříme a zároveň vydržíme kopat. Neustále se nám smál a provokoval. Když ale uslyšel o kapele, změnil chování a začal žebronit o přijetí. Nejdřív jsme se mu smáli, ale potom nás přeci jenom ukecal a my jsme mu dovolili pouštět automat.

Bylo by přece jenom škoda nezmínit formaci POSLEDNÍ MOTÝL, která svým způsobem ovlivnila vznik VF. Je to sice už všechno trochu pomotané, ale z hlediska úplnosti nemůžu POSLEDNÍHO MOTÝLA vynechat. Po svém vyhazovu se totiž KYRIE přejmenovala na POSLEDNÍ MOTÝL. Tato hippie formace však prodělávala těžký personální změny, ale co je důležité - v jejích řadách se mimo mě mihli všichni budoucí členové VF. Pítrs se držel neustále bicích, ale u mikrofonu byl jednu chvíli flegmatik Mejla, jehož skřeky psychicky nikdo nevydržel a tak se za mikrofon postavil baskytarista Dejmal (budoucí basák VF), který k tomu byl donucen a Mejla převzal basu. Všichni tím trpěli, protože nikdo vlastně nehrál na nástroj, který ho bavil. Mimo Pítrse, který se přímo vyžíval v personálních změnách. VF byla vlastně vysvobozením pro všechny. To sice zní dost nafoukaně, ale bylo to tak. Tímto jsem se snad úspěšně vypořádal se všemi personálními přesuny atd. a můžu se vrátit do počátků VF.

Já, Pítrs a Mejla jsme se sešli ve zkušebně a první sestava trvala zhruba půl hodiny. Márdi -
kytara, Pítrs - basa, Mejla - pouštění automatu. Nikam to nevedlo a tak se lišák Mejla zmocnil basy. Pítrs dal dohromady svoje troskobubny, ale pořád to nebylo ono. Večer jsme v hospodě potkali Dejmala a ten lačně přijal nabídku stát se basákem VF. Ožralej Mejla se rozhodl, že prodá hokejovou výstroj a koupí si kytaru. To taky dodržel. Druhej den ji měl.

Vznikla tak původní sestava VF, která se nikdy nezměnila i když už proběhla řada krizí a každej chtěl vyhodit každýho. Márdi - zpěv, kytara ; Mejla - kytara ; Dejmal - basa ; Pítrs - bicí.
Otázka stylu se nemusela vůbec řešit - všechno tak nějak samo vyplynulo - všichni jsme poslouchali podobnou kytarovou muziku a PIXIES jsme sjížděli na prvním místě. Během týdne jsme vycházeli ze zkušebny jenom chlastat a spát. Vznikla nahrávka NO BURP!, která má dost hroznej zvuk, ale je v ní atmosféra a energie tohoto období. Vrcholem jsou songy MARINETTI a KRABICE. Vše bylo zaznamenáno na vypůjčeném mixu a kazeta byla vydána v nákladu zhruba čtyřiceti kusů a dnes je to rarita.

Celý rok jsme "fixu" popularizovali ústní formou - to znamená, že jsme neustále všude pořvávali, že jsme nejlepší. Setkávali jsme se pouze s ironicko - schovívavými reakcemi. Nikdo nás nebral moc vážně. Sehnali jsme si zkušebnu na VŠ kolejích, kde fungoval skvělej klub BAŽINA. K tomu se vážou taky naše první koncerty, ale úplně první koncert VF proběhl na WAYNESTOCKU u ŽLUTÝHO PSA v září 1994. Hráli jsme první a nebyl to žádnej zázrak ani průser - spíš legrace. Do léta 1995 jsme hráli ještě asi dvakrát až třikrát na BAŽINĚ jinak nic moc. Vypadalo to, že VF zůstane letním projektem. Já jsem jezdil s K.R.K. a Mejla, Dejmal a Pítrs založili skupinu THE TOY'S.

THE TOY'S existovaly zhruba rok a půl, ale měly jednu slabinu - jejich zpěvák na to kašlal a přes počáteční euforii začala kapela vyhnívat stejně jako K.R.K. Přesto dále existovaly K.R.K. i THE TOY'S dál a další plány VF byly takové, že v létě nahrajeme další demo a pak se uvidí.

V létě 1995 jsme nahráli druhý demosnímek Z NIETZSEHO NIC. Polovinu songů jsme vymysleli v průběhu roku a zbytek se dodělal na místě, bylo jich deset. Tentokrát jsme si napůjčovali spoustu lepších aparatur a to se projevilo na lepším zvuku. Na nahrávání jsme přizvali Terezu šestnáctiletou "dívku", která nazpívala vokály. Nejdřív nám dost vadila, ale nakonec jsme ji přibrali do sestavy.

Teď už bych to všechno zestručnil, protože se to spíš zamotává a období vzniku jsem myslím už dostatečně popsal. Dále už jen telegraficky. Do jara 1996 vydržela paralelní existence K.R.K. a VF. Na konci bubnoval Pítrs i v K.R.K., ale v květnu 1996 zakončil K.R.K. svoji činnost na MAJÁLES.

V létě 1997 jsme nahráli další kazetu SMUTNÉ A VESELÉ VRAŽDY, které se dodnes prodalo asi osmset až tisíc kusů a na nás začali chodit lidi. Zejména v Pardubicích a celém východočeském regionu je VF celkem populární. Velký podíl na tom všem nese manager Ladys, kterej přišel těsně před nahráváním "vražd". Sehnal nám spoustu akcí a shání nám je dodnes.

V roce 1998 jsme vydali CD LUNAPARK, který šířej podzemní a všechny ostatní spodní proudy po celé České republice.

Díky Ladysovi jsme zahráli na akcích v Německu, Holandsku, Polsku a Itálii. Jako největší úlet se jeví společná akce s orchestrem MIROSLAVA HYBŠE na pražským hradě, kterou uváděl MILOŠ FRÝBA - to jsem dodnes nepochopil, jak tohle mohlo vzniknout. Zajímavou koncertní zastávkou byl také kravín v obci Sobětuchy - Vrcha, kde jsem byl zasažen elektrickým proudem. Spoustu těchto příhod sepisuji a v brzké době je uvedu na těchto stránkách.

V podstatě bych nás charakterizoval jako směs energie, psychedelie a melodie. Texty jsou v češtině. Osobně bych náš styl pojmenoval PUNK - POP. Oslovuje různý typy lidí, některý nás nenáviděj, jiný nás maj rádi. Tak už to v životě bývá.


Márdi - zima 2000

zase moje bláboly...

13. září 2006 v 18:07 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Ahojte...

tak nevím, co sem mám napsat. Nějaké nové články a tak.... opravdu mě teď nic nenapadá. Chtěla bych sem vložit hodně fotek, hlavně mám pár obrázků Marilyna Mansona, ale zas mi to nějak nefachá, takže to zkusím později večer.
Já vim, že vás ty kydy vůbec nezajímaj a tak.... ale stejně to píšu.

Jo už vím co napsat, už brzy budu mít s kamarádkama Háďátkem a Alysskou web. Web kde budou only povídky a občas nějaká animace bo obrázek bo básnička.... Povídky tam budou různorodý, od povídek o TH přes parodie na všechno možný (třeba Blog 27 :-D, viz. blog. http://anti-27.blog.cz ) až po depresivní. najdete tam cokoliv a určitě tam bude kategorie "povídky od vás". Takže jestli máte nějakou povídku, šup na můj mejl poslat a jestli bude dobrá nebo zábavná prostě pěkná, tak se tam určitě vloží. Ještě by tam mohlo být glosování, pokud budou souhlasit určité osoby... takže když pošlete mizernou povídku, je možné, že jí budeme komentovat.

No nic no...
Tak zatim ČuZ, ale dneska určitě ještě přibyde nový článek...ale ještě nevím o čem....

Bugy

nějaké starší fotky

11. září 2006 v 20:30 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Dlouho jsem nedávala nějaké fotky.... mám nějaké staré ještě z mobilu před tím než mi ho čmajzli...(je to teda focený founem takže kvalita na dvě věci)
-kamarád Puštík s jeho senza hárem...snad mu nebude vadit zveřejnění jeho fotky (tam za nim, vpravo, jsem já-Teď jsem to zjistila)

-kucí ze třídy zkoumají něco na founu
-to jsou zase jiní kámoši
-Puštík je vysoce fotogenický!!!!!
-tohle (plus ještě další dva podpisy Gustava a Georga který jsem tam dodala) mi viselo na zdi
-moc hustá holčina a dokonalá kamarádka Domča aneb Háďátko (PS: MILUJU TĚĚĚ!!!)

hlášky a tentokrát mix

11. září 2006 v 19:49 | Bugynkaa |  Hlášky
No tak opět jsou zde foňoušové....Deny: mě bolí prďka
Mikuč: myslíš biskup?
Deny: no bolí mě biskup a zádo.
Bugy: zádo ????
Mikuč: jo myslíš prdelní foňouš?


Mikuč: Dandula je prdelní foňouš a má pod frňákem bíbr z kaštanů

-

(sedíme na stromě a vidíme jak jde směrem od nás Mates)
Bugy: zařvi na něj, já nemůžu...
Anča: Mates!!!!!! MATES!!!!! (neotáčí se)
Bugy: hm...zavolej na něj Matouši.
Anča: Matouši!!!! MATOUŠI!!!! (a nic)
Bugy: zkus Břéťo
Anča: BŘÉŤOOO! BŘÉŤO!!! (zase nic)
Bugy: tak zavolej Bíbr!
Anča: to volat nebudu.

---
já vs. Chester
Bugy: Kde ses coural já tu čekám..!
Chester: kde ses ty flákala!!!
Bugy: já se neflákala!!!!!
Chester: no jasněěěě.. takže mi chceš říct, že tu oba čekáme 25 minut každej na jedný straně stromu a neviděli sme se?!
Bugy: no....ty si teď přišel
Chester: já sem ti šel naproti sakra!Kudy si šla?!
Bugy...no z druhý strany..
Chester: ty si nejela metrem?!
Bugy: no jela ale pak jsem potkala uplně hustýho kluka, tak sem ho kousek sledovala..
Chester: to si děláš kozy!
Bugy: no a on šel druhym směrem..
Chester: tys 20 minut sledovala nějakýho kluka a mě tu nechala čekat?
Bugy: ne.... já sem ho sledovala jenom 10 minut, protože jsem přijela o 15 minut pozdějš...
-
(u Chestera doma, Chester se svou ségrou Símou si vyměňují názory)
Síma: no tak ty když spíš tak žvatláš něco že miluješ Bugy tak drž tlamu!!!!
Bugy: Co?
Chester: Co?
Síma: No jasně... mhmm.... taky ě iluju Bugynkkkk...uuuuh....Mišulkoooo :-D
Chester: hele Simono ty krá*o já ti tu hubu zavřu!!!
Bugy: Ale Chesee....to jsem nevěděla.... měl si to říct...ještě že máš... (Síma mě přeruší)
Síma: no Bugy ty taky radši mlč když si tady jednou usnula při filmu tak si zase žvatlala: Chesee.... ach Cheseeeeee
Bugy: Co?
Chester: Co?
Síma: Ach Cheseeeee anoooo Chestereee..
Bugy: Símo tu větu jsem chtěla dokončit: ještě že máš tak super sestřičku ale řeknu to jinak: Chestere, dem na ní a zacpem jí pusu!!!
Chester: JO!!!!

----
ze školy....
z rozhlasu: zítra je srdíčkový den, ale místo srdíček si můžete u pani hospodářky koupit zvířátka s magnetem, opakuji, můžete si koupit v rámci srdíčkového dne zvířátko na magnet...
Wo.jta: si koupit 4 a udělám doma z lednice ZOO
p. uč. na F: no tak aby si tvůj brácha nekoupil taky 4.... aby pak lednice nezačala třeba chrochtat..


(Vojta je u tabule a počítá příklad)
p.uč. na F: no Vojtíku co to píšeš těch 24 mělo patřit k W a ne ke Q
Vojta: to řeknu ne....
p.uč. na F: ježiš co to tam zas píšeš to neni voltů ale joulů!
Vojta: to bylo špatně formulované.
p.uč. na F: ale formulované to bylo správně, to že ty seš pako za to já nemůžu!


Návštěvnost Madonnina koncertu

9. září 2006 v 21:01 | Bugynkaa |  News/plus

KONCERTY MADONNY PŘEKONALY NÁVŠTĚVNICKÝ REKORD SAZKA ARENY

Při obou koncertech Madonny byl překonán návštěvnický rekord SAZKA ARENY. Na prvním koncertu bylo přítomno 17 798 diváků a na druhém koncertu dokonce 18 628 diváků. Nejvíc diváků - 17 360 - bylo předtím v SAZKA ARENĚ při některých utkáních mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2004.


Kapacita arény závisí na rozměrech a uspořádání pódia, které ovlivňuje počet sektorů a počet míst k stání na ploše. Právě pódium, které používá Madonna, umožnilo pořadatelům uvolnit do prodeje více sektorů než při jiných koncertech. Divácké rekordy, stanovené Madonnou, by mohly být pravděpodobně překonány pouze při událostech, při nichž by se pódium nacházelo uprostřed plochy. V takovém případě by mohly být využity i sektory, které se při běžném uspořádání nacházejí za jevištěm a nejsou proto v prodeji. Celková kapacita by tak mohla dosáhnout až 20 000 diváků.


Z dalších hudebních událostí byly až dosud nejnavštěvovanější koncerty Depeche Mode (16 023 diváků) a skupiny Queen (15 783 diváků), z jiných akcí basketbalový turnaj Final Four (17 210 diváků ve finále,16 805 v semifinále) a extraligové finále HC Slavia vers. HC Sparta ( 16 182 diváků).

(zdroj: www.sazkaarena.cz )

hlášky G. Bushe

9. září 2006 v 20:19 | Bugynkaa |  Hlášky
-já ho tak nemám ráda..... proč zrovna on musí bejt prezident tak velký země?

Holocaust byl nemravnou epochou naší národní historie. Tedy myslím v historii tohoto století. Ale všichni jsme žili v tomto století. Já jsem nežil v tomto století.
Vím v co věřím. A budeme pokračovat ve vyslovování toho v co věřím a v co věřím - věřím v to, že v co věřím je správné.
I u vás žijí černoši? (V rozhovoru s brazilským prezidentem)
Pro NASA je vesmír stále vysokou prioritou.
Je čas, aby lidská rasa vstoupila do sluneční soustavy.
Mars je v zásadě na stejné oběžné dráze jako my. Mars je jaksi ve stejné vzdálenosti od slunce, což je velmi důležité. Viděli jsme obrázky kde jsou jak věříme kanály a voda. Když je tam voda, znamená to, že je tam kyslík. Když je tam kyslík, můžeme tam dýchat.
To není průmyslové znečištění, co poškozuje naše životní prostředí. To jsou ty nečistoty v našem vzduchu a naší vodě, které za to mohou.
Budoucnost bude lepším zítřkem.
V minulosti jsem se dobře rozhodoval. I v budoucnosti jsem se dobře rozhodoval.
Věřím, že jsme na nevratné cestě směrem k větší svobodě a demokracii, ale to se může změnit.
Máme pevné závazky k NATO, jsme součástí NATO. Máme pevné závazky k Evropě. Jsme součástí Evropy.
Obrovská většina našeho dovozu pochází ze zahraničí.
Naši nepřátelé jsou tvořiví a vynalézaví, ale to jsme i my. Nikdy nepřestanou vymýšlet nové způsoby, jak ublížit naší zemi a našim lidem, ale ani my nepřestaneme.
Vyrůstal jsem na západě. Na západě Texasu. To je dost blízko od Kalifornie. Mnohem blíže než je Washington od Kalifornie.
Tedy myslím si, že když řeknete, že něco uděláte a potom to neuděláte, to je pravá důvěryhodnost.
Válka proti terorizmu zahrnuje Saddáma Husajna kvůli podstatě Saddáma Husajna, historii Saddáma Husajna a kvůli jeho ochotě terorizovat sebe samotného.
Na každou střelbu s následkem smrti připadnou zhruba tři střelby, které smrtí neskončí. A přátelé, toto je v Americe nepřijatelné. Prostě nepřijatelné. A něco s tím musíme udělat.
Máme mít pistole, tak to stojí v Bibli a v druhé nejdůležitější knize, která byla kdy napsána, v Texaské ústavě.
Přivítejte pani Bushovou a mé spoluastronauty.
Nejsem součástí problému. Jsem republikán.
Ale Irák má lidi, kteří si přejí zabíjet a jsou velmi vyhledávanými zabijáky. A my budeme s těmito Iráčany pracovat, abychom zabezpečili jejich budoucnost.
Když neuspějeme vystavujeme se riziku selhání. Určitě vím, že jsem na tuto práci připravený. A když ne tak potom to tak prostě chodí.
Myslím, že se shodneme, že minulost skončila.

Lidé, kteří jsou opravdu velmi divní se mohou dostat do významných pozic a mohou mít i značný vliv na dějiny.
(zkopírováno z http://mylovers.blog.cz/ )

MĚŘENÍ VELIKOSTI ehm.. :-D

7. září 2006 v 22:27 | Bugynkaa |  Úsměv
TADY!!
je odkaz kde si můžete změřit velikost kua-to-se-debilně-píše prostě to zkuste a uvidíte! Docela dobrý, například vychází, že Bill ho má velkýho 16,7cm... no ještě jsem vyzkoušela pár kamarádů :-D a jelikož se znám s jejich některýma holkama, tak můžu potvrdit (takže slovně, ne prakticky abyste si o mě něco nemysleli), že u poloviny to vyšlo-zhruba asi, u některých to nevyšlo a u některých nevím to jsem jenom tak zkoušela.... docela sranda noo

Without me-Eminem-překlad

7. září 2006 v 21:58 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Without Me - Beze Mě

[Intro(Obie Trice)]
"Obie Trice. Real Name No Gimmicks..."


Venku lelkujou dvě lehký holky
Tam venku, tam venku
Venku lelkujou dvě lehký holky
Tam venku, tam venku


Hádejte, kdo je zpátky
Shady se vrátil, rozhlašte to všude
Hádejte, kdo je zpátky, kdo je zpátky(3X)


Stvořil jsem monstrum, protože nikdo už nechce
Vidět Marshalla, chtějí Shadyho
A já jsem jak fašírka z jater (he?)
Protože když chcete Shadyho, tak tady ho máte
Trochu trávy, smíchám s něčím tvrdým
Nějaká vodka a moje srdce, hned tluče rychleji
Potom je to jako elektrickej šok, jakej mi dal v nemocnici
Doktor, když jsem nedělal, co mi přikázal
Když jsem rozhoupal stůl, kdyz operoval(hej!!)
Čekali jste tak dlouho, takže už skoncujte s kecama
Protože jsem se vrátil, jsem na tom dobře a ovujulu
Vím, že už jste, dostala práci, paní Cheney
Ale zkomplikovaly to srdeční problémy vašeho manžela
FFC mě nedá pokoj
Nebo mě nenechá být mnou samým
Tak mě nechte ať se podívám
Snaží se umlčet mě na MTV
Ale beze mě je to tam tak prázdný
Tak jen pojďte sem a polibte mi prdel
Do háje, nacpěte si to do pusy
A na cecky a připravte se
Protože tahle věc bude pěkně heavy
Už mám z krku všechny svoje procesy, "DI DO HAJZLU, DEBBIE!!"


[Refrén 2x]
Teď to vypadá jak job pro mě
Tak mě všichni následujte
Potřebujem tu trochu kontroverze
Protože beze mě je to tak prázdný


Malý holky, děti se hned vzpouzej
Je jim trapný, že jejich rodiče pořád ješte poslouchaj Elvise
Připadaj si bezmocný jak v base
Než se objeví někdo, kdo to myslí vážně a zařve: KURVA!!
Vizionář s vizí hrůzy by mohl rozpoutat revoluci
Přes rozhlasový vlny, rebel
Tak mně dovolte si naplno vychutnat
Že mi každej může políbit prdel
Je to hrůza, katastrofa
Že přitom uvidíte tolik z mýho zadku
Ptali jste se po mně?
Takže, vrátil jsem se, na, na, na
Na, na, na, na, na, na, na
Narovnejte si anténu
Nalaďte si a potom já vám zalezu pod kůži jako tříska
Jsem zpátky ve středu pozornosti
Jsem dokonce zajímavější než zápas
Zavrtám se do uší vašich dětí a zahnízdím se tam
Zkouška "pozor prosím"
Citíte to napětí, jakmile se o mně někdo zmíní
Tak tohle je můj názor, a přídavek zdarma
Nepřístojnost, kdo ho poslal? Poslali jste pro mě?

[Refrén 2x]

pomstím se každýmu
Kdo na mě házel hnůj, třeba ten sráč
Chris Kirkpatrick, toho nakopu do prdele
Je horší než ten hajzlík z Limp Bizkit
A Moby? Na tobě si smlsne Obie
Ty šestatřicetiletej, holohlavej zmetku, vyliž mi
Neznáš mě, jsi na mě moc starej, nech to bejt
Je to pryč, nikdo už neposlouchá techno
Tak jdem na to, dejte mi znamení
Budu tam s celým dlouhým seznamem, plným novejch urážek
Byl jsem napjatej a měl jsem tužku v ruce
Od chvíle, co se Prince změnil v symbol
Ale někdy mě už sere
Že všichni chtějí mluvit jen o mně
To znamená, že jsem nechutnej
Ale já jsem jen já, prostě jen obscénní
Nejsem první král kontroverze
Ale jsem nejhorší od dob Elvise Presleyho
Jsem dost egoistickej abych dělal černošskou muziku
A zbohat na tom
(Hej!!) Tenhle plán funguje
Dvacet milionů dalších bílejch raperů se vynoří
Ale ať je jich, kolik chce, stejně
To beze mě bude všechno tak prázdný

[Refrén]

Chem-hie-la-la-la, la-la-la-la-la
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la
Chem-hie-la-la-la, la-la-la-la-la
La-la-la-la-la, la-la-la-la-la
Děti!

Stan-Eminem-překlad

7. září 2006 v 21:57 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Stan
[Refrén 2x]
Čaj mi vychladl, zajímá mě, proč jsem se špatně vyspala
ranní déšť mi kape na okno a já pořádně nevidím
A pokaždý, když je všechno tak šedý
tvoje fotka na zdi
mi připomíná, že to není tak špatný, není to tak špatný
Milý Slime, napsal jsem ti, ale ty ses ještě neozval
Nechal jsem ti dole mou adresu, pager a telefon domů
Poslal jsem ti na podzim dva dopisy
Nemohls je dostat
Asi měli nějakej problém na poště nebo někde
Někdy nečitelně napíšu adresy, když si je zapisuju
Ale stejně, ser na to co se stalo, jak se má tvá dcera?
Moje holka je taky těhotná, necejtím se bejt otcem
Když budu mít dceru, hádej jak se bude jmenovat? Bude se jmenovat Bonnie.
Taky jsem četl o tvým strejdovi Ronniem, je mi líto
Měl jsem kámoše, kterej se zabil kvůli jedný čubce, co ho nechtěla.
Vím, že tohle asi slyšíš každej den, ale já jsem tvůj největší fanda.
Pokaždý mě napadnou tyhle kecy, když jsi dělal se Scamem
Mám pokoj plnej tvejch plakátů a fotek člověče.
Taky se mi líbily ty kecy na Ruckuse, byly praštěný.
Takže, doufám, že dostaneš toho chlapa, napiš zpátky, pokecáme
Jenom tvůj, tvůj největší fanda, tady je Stan.
[Refrén]
Milý Slime, pořád ses mi neozval ani nenapsal, doufám že máš možnost.
Nejsem blázen, jenom myslím, že je blbý neodpovídat fanouškům.
Když jsi se mnou nechtěl mluvit venku na koncertě,
tak jsi nemusel
ale mohls podepsat fotku Matthewovi.
To je můj malej brácha člověče. Je mu teprve šest.
Čekali jsme na tebe v děsný zimě čtyři hodiny
a tys jenom řekl ne.
Hele to je pěkně na hovno, seš jeho posranej idol
Chce bejt jako ty, má tě radši než já.
Nejsem takovej šílenec, jenom nemám rád, když mi někdo lže.
Vzpoměň si, jak jsme se potkali v Denveru a tys ses zeptal, jestli ti napíšu
Chtěls odepsat. Koukni, svým způsobem jsem jako ty.
Taky jsem nikdy nepoznal svýho tátu.
Jenom podváděl mou mámu a bil ji.
Můžu ti vyprávět, co říkáš ve svejch písničkách.
Takže když mám posranej den, uteču a pustím si je.
Protože mě nic jinýho nenapadá, tak mi tyhle kecy pomůžou, když mám depresi.
Na prsa jsem si nechal vytetovat tvý jméno.
Někdy se dokonce říznu, abych viděl, jak to krvácí.
Je to jako adrenalin. Ta bolest je pro mě stejná jako neočekávanej běh.
Koukni, všechno co řekneš je skutečný a já tě uznávám, protože to říkáš.
Moje holka žárlí, protože o tobě mluvím 24 hodin denně, 7 dní v tejdnu.
Ale ona neví, že tě znám jako sebe, Slime, nikdo to neví.
Ona neví, jaký bylo vyrůstání pro lidi jako jsme my.
Ozvi se mi člověče. Budu tvůj největší fanda, kterýhos kdy ztratil.
S pozdravem, Stan. PS: Taky jsme mohli bejt spolu.
[Refrén]
Drahý pane. "Jsem tak spolehlivý, abych napsal nebo zavolal mým fanouškům"
Tohle bude to poslední, co jsem ti kdy poslal sakra.
Už to bude šest měsíců a pořád ani slovo. Zasloužím si to?
Vím, žes dostal moje poslední dva dopisy, adresu jsem napsal správně.
Takže tohle je moje kazeta, kterou ti posílám. Doufám, že to slyšíš.
Přávě jsem v autě. Jedu devadesátkou po dálnici.
Hej Slime, "vypil jsem dvoudecku vodky, necháš mě řídit?"
Víš, že je tahle písnička od Phila Collinse z "The Air In The Night?"
O tom chlapovi, kterýho mohl zachránit jinej před utopením?
Ale nemohl? Tehdy to všechno Phil viděl na show, na který ho našel?
Je to stejný jako tohle. Mohls mě zachránit před utopením.
Teď už je pozdě. Teď jsem nasranej, otupělej.
A jediný co jsem chtěl, byl všivej dopis nebo zavolání.
Doufám, že víš, že jsem rozerval všechny tvoje fotky na zdi.
Mám tě rád Slime, mohli jsme bejt spolu. Mysli na to.
Teď jsi to zničil, doufám, že nemůžeš spát a zdá se ti o tom.
A když se ti to zdá, doufám, že nemůžeš spát a křičíš.
Doufám, že tě tvoje svědomí užírá a že beze mě nemůžeš dýchat.
Hele Slime, (vřískot) drž hubu děvko, pokouším se mluvit
Hej Slime, to je řev mý holky v kufru.
Ale nepodřízl jsem jí krk, jenom jsem ji svázal, koukni, nejsem jako ty.
Protože když se dusí, bude trpět víc a pak taky umře.
Tak, jdem na to, už jsem skoro na mostě.
A doprdele, zapomněl jsem, jak mám tuhle shit dostat ven?
(skřípot pneumatik, burácení, auto padá do vody)
[Refrén]
Milý Stane, myslel jsem, že ti napíšu dřív, ale měl jsem moc práce.
Řekls, že je tvoje holka těhotná, v kolikátým je měsíci?
Hele, lichotí mi, žes chtěl takhle pojmenovat svou dceru.
A tady je podpis pro tvýho bráchu: Napsal jsem to na tvou Starter čepici.
Je mi líto, ale na show jsem tě neviděl, musel jsem tě minout.
Nemysli si, že jsem to udělal schválně
A co to je za hovadinu, když jsi řek, že se rád řežeš do zápěstí?
Řeknu ti, že to je pěkná blbost, hele, jak seš zkaženej?
Máš nějakej problém, Stane, myslím, že potřebuješ pomoc.
Pomůže ti, když sundáš pár těch plakátů ze zdi.
A co to bylo za kravinu, že jsme mohli bejt spolu?
Tak tenhle typ keců mě odrazuje od toho, abysme se poznali.
Fakt si mylím, že ty a tvoje holka se potřebujete navzájem.
Nebo možná jenom potřebuješ chovat se k ní líp.
Doufám, že si tenhle dopis přečteš.
Doufám, že se k tobě dostane včas.
Ještě před tím než si ublížíš, myslím, že bys udělal líp
kdybys trochu odpočíval. Jsem rád, že jsem tě inspiroval, ale Stane
proč seš tak šílenej? Zkus pochopit, že tě chci jenom jako fanouška.
Jenom nechci, abys udělal nějakou posranou blbost.
Jednu takovou blbost jsem viděl ve zprávách před pár týdny, ze který se mi
udělalo blbě.
Nějakej machr byl ožralej a jel v autě po mostě
A v kufru měl svou holku, která čekala jeho dítě
A v autě našli nahrávku, ale neřekli komu patřila
Zamysli se nad tím...jmenoval se...byls to ty.
ZATRACENĚ

Ding-Seeed

7. září 2006 v 21:55 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Seeed - Ding

So,
Heute bin ich ziemlich gut drauf, zieh mich chic an, setz 'n Hut auf
Die Rolex tickt, Mann, seh ich gut aus,
Hol mir den Kick, den ich absolut brauch, yeah!
Wieder mal n Soloausritt, in dem Poseroutfit, mach ich's mir nett, mach mich Brett fällt drauf Shit, wo sind die Bräute mit Poserausschnitt?

Komm in den Club und genieß den Ausblick
Die Braut is schmuck und die is auch chic,
Ich sing ne Hook bei der jeder austickt
Meine Frau guckt krass, wenn se's rauskriegt.
Hmm, egal, mal n Ausgang muss auch mal drin sein,
Bin kein Hausmann, brauch unbedingt einen Drink, der tajgy
Ran an die Bar, ich laber ne Frau an.
Füll sie und mich mit sieben Mochitos.
Mit einem Mal gefällt mir jedes Lied so,
Tanz' sogar zum Song von Placebo,
Bin blau und die Dame dito.


Refrain:

Oooh, du hübsches Ding, ich versteck' meinen Ehering,
Klingelingeling, wir könnten's bring', doch wir nuckeln nur am Drink.
Oooh, du hübsches Ding, du bist Queen und ich bin King,
Wenn ich dich seh, dann muss ich sing', klingelingeling - oh pretty thing


Wir sind blau,
Wir sind spitz,
Zu Hause sitzt
Die Frau mit Kids
Im Augenblick bekämpfe ich den Wunsch, der, wie jeder sehn kann, in meinen Augen blitzt,
Alda, krasse Braut, sie sagt, lass es raus und ist heiß darauf, loszulegen.
Ich muss Zeit gewinnen, bestell weiter Drinks,
Sie ist nich mein Ding, versuch ich mir einzureden
Lächerlich, ich becher' mich weg,
Barkeeper hau raus, was in deinen Fässern steckt,
Ich sauf's aus, weil es mich vergessen lässt,
Meine Gedanken sind besessen von Sex
Sie will Offensive vom Mann,
Doch ich bin besoffen, schiele sie an.
Kurz darauf liegt mein Kopf neben der Toilette,
Hätte nie gewettet, dass Kotzen meine Ehe rettet.


Refrain

Oooh...

See that burnin' body,
Those boobs in a naughty…
Red lips so jucy
In the middle are they wet.
Please don't stop!
Take my brain, turn it off
Don't feel shame, don't feel love
More champagne for our game it's the sane
Bodies hot
Do you wanna ruin my life? Say what… you wanna tell my wife.
Please stop.
Is it getting' real tide. I never thought you set me up.
All I wanted was a body fourty light… let's get naughty
Use the right.
Now you say you love me, yeah, nice
Who's gonna save me from this fight?


Refrain +

Oooh, du hübsches Ding, ich versteck' meinen Ehering,
Klingelingeling, wir könnten's bring', doch wir nuckeln nur am Drink oooh.

Roses-Outkast-překlad

7. září 2006 v 21:49 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
RŮŽE

Caroline, Caroline
Všichni kluci říkaj, že je to třída
Ale skutečná třída
Jsi jen tak polovinu času
A v tý druhý půlce přivádíš
Jednoho k zoufalství nebo ho bereš na hůl
Yeah, tak to aspoň přiznej, ačkoliv


Refrén 1:
Potřebovala bys obrovskou kalkulačku
Abys spočítala čas, kterej je nutnej
Na to, aby člověk nahlíd do tvýho nitra a abys pochopila, že
Praví kluci stojí o úplně obyčejný holky


Refrén 2 (2x):
Vím, že bys ráda, aby
Tvoje výkaly nezapáchaly
Ale přibliž se trochu
Tyhle růže skutečně smrděj jako lejno
Yeah, růže skutečně smrděj jako lejno


Caroline! Kvůli ní vzniklo
Slovo "děvka"
Doufám, že na cestě do klubu přidá plyn
Snaží se jet rychle, aby sbalila nějakýho pracháče nebo
Zpěváka nebo někoho takovýho
A chce se našminkovat se zrcátkem
A sjede, sjede, sjede...
Do příkopu (to byl jen vtip)


Refrén 1

Refrén 2 (2x)

Má žhavý tělo
Ale chová se příšerně
Když jsem jí potkal na mejdanu
Jednala jak praštěná
Zeptal jsem se: "Zavoláš mi?"
Ona řekla: "Hele, máš prachy?"
Já jsem řek: "Poklade, mluvíš jako
Šlapka, která smlouvá"
Oh, ty jsi tedy jedna z těch, který
Jedním pohledem kontrolujou výpis z konta
Ale tvoji hru jsem prokouknul
Slábne v kolenou jen při známejch jménech
Vyhrát nad touhle děvkou nemá smysl
Musela bys mě považovat za blázna
Kterej ti zaplatí jídlo
Postará se o pěkný místečko na spaní
Půjčí si na tejden nějaký fáro
To je levný číslo
Takže, přejděme rovnou na sex
Můj test na AIDS je negativní
Kromě toho nechceme mít nic společnýho
S právníky a soudci
Abychom se hádali v soudním síni
Chci se podívat, co podpírá tvoje podprsenka
Tebe podporovat nechci
Raděj bys měla znovu přistát na zemi
Holka, přestaň honit auta
Co se stane, až jednou dojdou prachy?
Děvko, tak skvělá nejsi
V žádným případě, v žádným případě, v žádným případě


Bláznivá děvko
Blbá podělaná děvko
Stará blbá děvko
Stará praštěná děvko
Děvka zůstane děvkou
Prostě jen děvka (2x)

Roses-Outkast

7. září 2006 v 21:46 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
ROSES

Caroline! Caroline!
All the guys would say she's mighty fine,
But mighty fine only got you somewhere half the time
And the other half either got you cursed out, or coming up short
Yeah, now dig this, even though, even though
You'd need a golden calculator to divide, to divide
The time it took to look inside and realize that
Real guys go for real down to Mars girls, yeah!


[Chorus- Repeat 2x]
I know you'd like to think you don't stank
But lean a little bit closer
See that roses really smell like poo-ooo-ooo
Yeah, roses really smell like poo-ooo-ooo


Caroline! Caroline! See she's the reason for the word "witch" "witch"
I hope she's speeding on the way to the club
And also trying to physch up somebody like that
And try to put on her makeup in the mirror
And crash, crash, crashhh into a ditch (just playin)
She needs a golden calculator to divide, to divide
The time it took to look inside and realize that
Real guys go for real down to Mars girls, yeah!


[Chorus]

well she's got the hottest body, but her attitude is potty
When I met her at a party she was hardly acting naughty
I said "Shorty, would you call me?"
She said "Pardon me, are you ballin'?"
I said "Darling, you sound like - pausing"
Oh so you're one them freaks, get geeked at the sight of ATM receipts
But game been peeped, dropping names she's weak
Trickin' off this b**** is lost
Must take me for a geek a quick way to eat
A neat place sleep, a rent-a-car for a week, a trick for a treat
Now go on the raw s**, my AIDS test is flawless
Regardless, we don't want to get involved with no lawyers
And judges just to hold grudges in a courtroom
I wanna see your support bra not support you!
Better come back down to Mars
Girl, quit chasin' cars
What happens when the dough get so low
Bitch, you ain't that fine
No way.. no way.. no way


[Repeat 2x]
Crazy bitch
Bitch stupid ass bitch
Old punk ass bitch
Old dumbass bitch
Just a bitch

Ass like that-překlad

7. září 2006 v 21:43 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
ZADEK JAKO TENHLE

To, jak s ním houpeš
Je k neuvěření
Nikdy jsem neviděl takovej zadek

To, jak s ním pohybuješ
Je tak zatraceně svůdný
Da-doing doing doing
Je to k neuvěření
Je to skoro moc dobrý na to, aby to byla pravda
Nikdy jsem neviděl takovej zadek
To, jak s ním pohybuješ, mě totálně bere
Da-doing doing doing

Pohybuje se jako břišní tanečnice
Houpe zadkem k novejm Nellyho songům
Mám pocit, že je někdo u dveří
Ale myslím, že neotevřu
Policie řekne: "Ani hnout"
Da-doing doing doing

Co znamená to vaše: "Ani hnout"?
Prosím, jsem lidská bytost
Mám potřeby, ještě nejsem hotovej
Ne, dokud se nevyčurám
Nevzpírám se zatčení
Souhlasím, pane důstojníku
Už jsem na kolenou
Níž už to nejde
To je pro mě nemožný
A nezacházejte se mnou jako s vrahem
Chtěl jsem se jen vyčurat
Vyčurat, vyčurat, ano, dělám R?n?B
Zpívám song, kterej zní jako "ringy chong"
Ching chong chong chong ching
Opravář duší, to byl vtip, to byl vtip
žertuju, žertuju
Jestli jsem se vás dotkl, omlouvám se
Prosím, prosím, promiňte
Protože jsem Triumph, pes loutka
Jsem prostě loutka
Můžu se zbavit všeho
Zpívám a bude se vám to líbit

Refrén

To, jak s ním pohybuješ, mě totálně bere
Da-doing doing doing
Jessica Simpson
Vypadá tak zatraceně svůdně
Nicku, ještě nikdy jsem neviděl takovej zadek
Pokaždý, když se dívám na show na MTV
Mě to šíleně vzrušuje
Da-doing doing doing

Mary-Kate a Ashley
Kdysi vypadaly tak nevinně
Teď zestárly
A dostávaj ty správný křivky
Chodím do kina
A posadím se se svým popcornem
Policie řekne: "Ani hnout"
Da-doing doing doing

Co znamená to vaše: "Ani hnout"?
Hele, vždyť přece jen sedím na svým sedadle
Mám lístek, podívejte, ukážu vám ho
Zip je zavřeném
Prosím, nevyhazujte mě
Z tohohle kina, prosím
Ještě jsem ani neviděl
Tu scénu s Mary-Kate ve sprše
Nechtěl jsem bejt nechutnej
Nebo tu dělat nějaký scény
A nezacházejte se mnou jako bych
Byl Pee-wee Herman
Tenhle film je přístupnej od šesti let, pane důstojníku
Chci svýho právníka
Prostě budu trvat na tom, že "jsem nevinnej"
Vznesu námitku a budu osvobozenej
Osvobozenej, ano, vrátím se svobodnej na ulici
Co myslíte tím, že
Je můj právník zaneprázdněnej s Michaelem?
Jsem Triumph
Britney Spears má ramena jako chlap
A můžu říct, že se budete smát
Protože držím v ruce loutku
Ha-ha-haaaaa

Refrén

To, jak s ním pohybuješ,
Mě totálně bere
Da-doing doing doing
Hilary Duff není dost stará
Nikdy jsem neviděl takovej zadeček
Možná, že za rok řeknu "zadek"
A potom mě bude pořádně brát
Da-doing doing doing

Pohybuje se jako go-go girl
V tomhle klipu zpívá
"Pojď ven", ty hlupáčku
"Potřebuju nového přítele
Ahoj, jmenuju se Jo-Jo"
Policie řekne: "Ani hnout"
Da-doing doing doing

Co znamená to vaše: "Ani hnout"?
Seberou mi počítač
A klíče k mýmu ranči
Právě jsen jen pekl koláčky
Pane důstojníku, koukněte, poslužte si
Nate, dělám šťávu Jesus, ochutnejte
Nikdo si není přede mnou jistej
Ani já sám
Nikdy nevím, jestli můžu
Vyslovit slovo "čurat"
V rádiu, ale myslím, že
Jsem to udělaaal. Janet, to je ňadro?
Mám pocit, že jsem právě viděl bradavku
Opravář duší, to byl vtip
To byl vtip, jen žertuju, žertuju
Mám pocit, že můj vtip nefunguje
Musím rychle zmizet
A přinýst sekyru, všichni ven
Nejsem Triumph, jsem Arnold, teď to spustím

Refrén

To, jak s ním pohybuješ
Je tak zatraceně svůdný
Da-doing doing doing
Tak, Gwen Stefani
Nechceš mě začít balit, prosím?
Nikdy jsem neviděl takovej zadek
Protože to, jak s ním pohybuješ
Je tak zatraceně svůdný
Da-doing doing doing

Co se to s tebou sakra děje?

Ass like that-Eminem-text

7. září 2006 v 21:40 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
ASS LIKE THAT


Ohh Beeby, The way you shake it
I can't believe it, I ain't never seen an ass like that
The way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING
I don't believe it, it's almost to good to be true
I ain't never seen an ass like that
The way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING


The way she moves, she's like a belly-dancer
She shakin that ass to the new Nelly jams
I think someone's at the door but I don't think Imma answer
Police saying, FREEZE... DOING DOING DOING
What do you mean freeze? Please I'm a human being
I have needs, I'm not done, not til I'm finished peeing
I'm not resisting arrest, I am agreeing Mr. Officer
I'm already on my knees, I can't get on the ground any further
It's impossible for me, And do not treat me like a murderer
I just like to pee, pee, pee, Yes, I make R&B
I sing song, it Ring-a-Chong-a-Ching-Chong-Chong-Ching
Syke, I joke I joke, I kid I kid. If I offend, I'm sorry
Please, Please forgive, for I am Triumph, the puppet dog
I am a mere puppet, I can get away with anything I say and you will loveThe way you shake it
I can't believe it, I ain't never seen an ass like that
The way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING
Jessica Simpson, looks oh so tempting
Nick, I ain't never seen an ass like that
Every time I see that show on MTV my pee pee goes DOING DOING DOING


Mary Kate and Ashley used to be so wholesome*
Now they getting older, they're starting to grow bum-bums
I go to the movies and sit down with my popcorn
Police saying, FREEZE... DOING DOING DOING
What do you mean freeze? JEEZ I just got my seat
I have ticket, look I put away, my zipper's zipped
Please do not remove me from this movie theatre, please
I did not even get to see Mary Kate's shower scene
I didn't mean to be obscene or make a great big scene
And don't treat me like I'm Pee-Wee Herman
This movie's PG, Mr. Officer, I demand to see my attorney
I will simple plead innocent, cop a plea, and be free
Free, yes free, right back on the streets
What you mean my lawyers with Michael, He's too busy?
I am Triumph, Britney Spears has shoulder's like a man
And I could say that and you laugh cause there's a puppet on my hand


The way you shake it
I can't believe it, I ain't never seen an ass like that
The way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING
Hilary Duff is not quite old enough so I ain't never seen a butt like that
Maybe next year I'll say ass and she'll make my peepee go DOING DOING DOINGThe way she moves she dances like a GO-GO
In that video she sings get out your puzzle
I need a new boyfriend, Hi my name is Jo-Jo
Police saying, FREEZE... DOING DOING DOING
What do you mean freeze? My computers will be seized
And my keys to my ranch. I just bake cookies
Mr. Officer, lookie, take a woof of this
Here, I make Jesus juice, take a sip of this
Nobody is safe from me, no not even me
I don't even know if I could say the word peepee
Pee on the radio but I think I did
Janet is that a breast? I think I just saw a tit
Syke, I joke I joke, I kid I kid. I don't think my joke is working
I must flea quick, get to the chopper, everybody get out
I am not Triumph, I am Aronld, get down

The way you shake it
I can't believe it, I ain't never seen an ass like that
The way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING
So Gwen Stafani will you peepee on me, Please
I ain't never seen an ass like that
Cause the way you move it, you make my peepee go DOING DOING DOING

[' FUCK IS WRONG WITH YOU]

Moje nové, téměř umělecké fotky 2

3. září 2006 v 14:52 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Mám jich víc!!!

Ještě menší úprava....
a focení může pokračovat v plném proudu...(moje oblíbená fotka)
a tuta už je z Ojku...

Moje nové téměř umělecké fotky

3. září 2006 v 14:43 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Tak jak se vám líbím?Trošku snaha o gothickou podobu nooo....

mimochodem děkuju Amy za úpravu.
für Amy: díky moc a miluju tě!

Harry Potter dobrá fotečkaa

3. září 2006 v 14:22 | Bugynkaa |  Úsměv
No né, poznali byste je? :-D

vypadaji líp, nemůžu si pomoct!!!