Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Červen 2007

Bugynčin komentář ke konzíku M. Mansona 13.6.2007 v Praze

18. června 2007 v 21:14 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Tak sem něco o tom napíšu, klady i zápory, aby o tom lidi, co tam nebyli, něco věděli. Já osobně mám velmi smíšené pocity.
Na konzík jsme se s Amy připravovaly od rána (škola ať jde někam..) byly jsme tam ještě s dvouma kamarádama asi 3-4 hodiny předem, a tak jsme mohli pozorovat lidi, kterých tam přibývalo (fotky jsem bohužel nesehnala, KDYBY NĚKDO MĚL FOTKY LIDÍ CO TAM BYLI, AŤ MI NAPÍŠEEEE).
Když se tak dostanu k těm záporům celé show a celé akce...
 • hned u vchodu jsme museli sundat vše, co mělo bodce (stahováky, náramky, obojky) a veškeré řetězy.. kdo to nestihl ukrýt před sekuriťákem, tak to tam musel hodit za dveře.... (já měla dvojitý řetěz a nic mi neřekli..) Můžete mi vysvětlit tu debilitu? Na MANSONA se nesmí brát špičaté věci, že prý je to zbraň.... hm, člověk chce vypadat pěkně a má smůůůlu! To mě naštvalo, chudák Amy už zpátky svůj náramek nedostala (obojek stačila ukrýt)... oni to tam totiž všechno hodili do jedné velké krabice a rozeberte si to... tak jak to asi dopadne potom....
 • předkapela Mansona byla fakt prapodivná - Vladivojna La Chia and Bananas....
  (miniplakát ukořistěný z konzíku)
  Hlas zpěvačky byl krásný, dal by se rovnat s hlasem zpěvačky ze skupiny Gaia Mesiah, s tím rozdílem, že Vladivojna s ním uměla ještě víc. Je to skupina z ČR, což jsem nevěděla a když poprvé zpěvačka řekla "Díky moc" tak mě to překvapilo... její pohyby byly opravdu VELMI prapodivné.... ona mi taky připadala dosti prapodivná... hlavně teda když začali hrát... nemluvím o jakémsi křoví na hlavě při první písničce, hudbu jsem nějak nevnímala a zpěvačka začala dělat prapodivné zvuky znějící jak při orgasmu... v průběhu vystoupení si sundala křoví z hlavy,
  vzala prapodivný nástroj (který podle jejích slov hraje na naší psychiku) a při poslední písničce si to přes oblečení rozdávala na pódiu s kytaristou. Moc jsem toho nezaregistrovala, v tu dobu jsem usínala a měla myšlenky jenom na MM.
 • Manson měl začít hrát v devět... počítala jsem se zpožděním...ale ne hodinovým... ano, začal po desáté hodině.
 • (Tracklist hodím o kousek dál, to má každý podle svého, jak se mu písničky líbí....)
 • Show byla dobrá, ale scéna nic moc, ano dobře, hezky udělané svíčky, dobře, při Nobodies měl na scéně obří židli, na které zpíal, ale mohli promítat scénu i na obrazovce, aby to lidé v zadu taky viděli.... pak promítání za Mansonem.... nic moc. Tuctové. Dřív měl prý na každou písničku jiné oblečení.. Tady si měnil klobouk, pak si vzal jednou sako, pak něco mezi košilí a pláštěnkou a na The Nobodies měl emocionální (ne, já si to neodpustím) červeno-bílé pruhované triko, kterému ale moc slušelo. To je tak všechno... všechno..... jo, při první písničce If I was your vampire měl mikrofon jako nůž, to vypadalo zajímavě. Jinak nic moc.
 • Kdo byl uprostřed nebo SKORO vepředu, měl smůlu (vlastní zkušenost, byla jsem před Timem, předemnou tak 3-4 řady lidí). Vzduch se k dotyčnému potom prakticky nedostal, ze všech lidí to tam lilo, někteří lidé byli obzvlášť suroví, nápoj tam postrádal určitě každý... Pivo se tam hned vylilo-všechny nápoje do kelímku- a flašku si vzít sebou nesmíš. Kdo vydržel 16 písniček, může si gratulovat, můžu říct, že jsem vydržela jen kvůli tomu, že Manson často chodil k Timovi, tudíž jsem ho často viděla opravdu zblízka a navíc jsem mohla sledovat Timovy pohyby dost pozorně, na druhý konec scény jsem naopak neviděla vůbec.
 • Manson to odehrál bez energie. Dělal pauzy asi půl minuty, ani MY jsme neměli energii.
 • Po skončení skupina odešla a hned začali sklízet.... naprosto bez šance na přídavek. Jakékoliv pokusy marné. Říká se, že Nobodies byl přídavek.. ne, nebyl.
 • Sekuriťáci se nás pokoušeli vytlačit z haly jak nejrychleji to šlo. Když někdo někoho hledal, měl prakticky smůlu "počkejte si venku!!!"
 • Manson odehrál jen to, co musel, takový ten základ... bez jakýchkoliv bonusů (když nepočítám jeden velký, ale to dělá asi všude viz. jeho prdel)
 • TWIGGY!!!!! TWIGGY!!!!!! JÁ CHCI TWIGGYHO!!!!

  tracklist:
  01. If I Was Your Vampire
  02. Disposable Teens
  03. You And Me And The Devil Makes 3
  04. Irresponsible Hate Anthem
  05. mOBSCENE
  06. Sweet Dreams
  07. Putting Holes In Happiness
  08. Just A Car Crash Away
  09. Rock Is Dead
  10. Heart-Shaped Glasses
  11. Tainted Love
  12. The Dope Show
  13. Great Big White World
  14. The Fight Song
  15. The Beautiful People
  16. The Nobodies
  -co zaručeně chybí?? Určitě chybí (aspoň mně): This is a new shit, Antichrist superstar, Personal Jesus, I donť like the drugs, The love song, Cruci-Fiction in space, Evidence, The red carpet grave, Lunchbox, Tourniquet, Spade, Saint, Get your gunn, The golden age of Grotesque.... a This is Haloween ( i když to by stejně nehrál..) jasně nemohl tam narvat všechno, ale new shit prostě... to chybělo nejvíc (pro mě, každý to má jinak)....

  Klady konzíku:
 • Manson nám všem krásně tři a půlkrát ukázal svou prdel.. jednou u nás, pak na druhé straně, pak když ležel na zemi, a potom na židli.
 • Vždy, když Marilyn shodil stojan na mikrák, tak tam přiběhl vtipnej týpek, kterej ho postavil :)
 • V publiku (na pohled z dálky, ne pokud jste byli v kotli) se vytvořila super atmosféra, kde lidi nepostávali jak suchaři (což se občas stává).
 • Začátek konzíku byl úžasný, hodinové čekání se vyplatilo.. před scénou byla opona, černá, na níž bylo MM, rosvítila se červená světla, hala zhasla, opona zčervenala, eMka ztmavla.... začaly první tóny If I was your Vampire.... 6 am. Christmas morning ..... vytoužený začátek, chvíle, na kterou nikdy nezapomenu. Opona spadla, Marilyn se vynořil ze záře reflektorů.
 • cituji: ...."Vyprodáno rozhodně nebylo, hala byla zaplněná zhruba přes polovinu kapacity, především na ploše byla téměř půlka prázdná."... no nevím nevím, plocha byla docela slušně naplněná a lidi hlavně seděli po stranách a na VIP místech (kde jsme zakempili my na předskupinu), takže s tím rozhodně nesouhladím ,lidí tam bylo docela dost.... zkuste posoudit sami- nával před T-mobile arénou a to prosím ještě nejsou všichni
  -vím o hodně lidech, co ani nemohli jít... Jak už jsem psala... Jako publikum jsme nezklamali. Já osobně jsem si "zazpívala" (odeřvala) refrény snad všechn písniček a Nobodies uplně celé.
 • Pár lidí (což se bohužel nedá říct o mně) získalo autogram Tima, když po půlnoci vyšel před T-mobile arénu.
 • Je to kravina, ale přísahala bych, že se na nás (Amy+ já) Tim párkrát podíval *červenající se smajl*
 • Skončím to Timem.... jeho kytarová sóla a celkový výkon byl výborný.................................................................................
  ........................................................................lepší než Mansonův.

  Vyčerpávající, ale dopsala jsem to... můj celkový názor.... neexistuje, nemám na ten konzík názor.. já byla šťastná, že jsem viděla SKUPINU MARILYN MANSON (ač neúplnou)..... viděla jsem tatínka trálalá
  ------
  Abych nezapomněla.... pokud si toto bude číst někdo ze třídy... uprostřed konzíku mezi písničkami jsme s Amy začaly skandovat BIG DICK, ostatní se nepřipojili, ale náš třídní pokřik byl "vysloven" i na Mansonovi.. a to už je co říct!


Bugy s fotkami z konzíku MM

15. června 2007 v 21:37 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Dokonalá fotka....
ještě jednou zblízka
neee, neodpustím si to a dám to ještě víc zblízka
.... no aby vám to nebylo líto....
muahaha...

Bugy o konzíku MM 13.6.2007

15. června 2007 v 21:28 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Já jsem sem chtěla něco napsat, že? hm... hm.... no nějak se mi nechce... asi to shrnu jednou fotkou mé ruky (den po konzíku) :

Zítra!!! Manson

12. června 2007 v 12:49 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Zítra je Manson.... zítra je konzík Marilyna Mansona v T-mobile aréně...JÁ tam budu....a moc se těšim.... pozítří sem dám nějakou zprávu o průběhu.. pokud to přežiju.


Další fotky EA

9. června 2007 v 23:03 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
zase raději bez komentů....

A nějaké fotky Emilie

9. června 2007 v 22:58 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
no co dodat... mám tu snad pořád omlívat, jak je dokonalá? XD

Emilie Autumn- info

9. června 2007 v 22:53 | Bugynkaa
Emilie Autumn

Narodila se22.09.1979v Americe, v Kalifornii...zpěvačka a houslistka, také módní návrhářka (vše si šije sama).
Svůj styl nazvala jako victoriandustrial, což je tak nějak alternativní elektronika kombinovaná s gothic rockem, industrialem a punkem (od slova "nějak" je to kopčený, to bych sama dohromady asi nedala).

Emilie je pro spousty lidí nejenom idol, ale i velká inspirace, její vzhled i hudba působí velmi inspirativně. Ona i její pejsek nosí vílí křídla, také sem hodím něco z jejích live koncertů, ta atmosféra je úžasná.
Emilie hraje na housle od pěti let a hraje i na klavír, často jí doprovází basistka.

Se svým hlasem opravdu hodně dokáže, jak vysoké polohy, tak řevy.

Je také velmi krásná, jestli si říkáte: to je nějaká zmalovaná *****, je krásná i bez make upu, podívejte se na fotky, kde ho má minimum (nebo vůbec)

zkopčená část o Emilii:

Emilie věří, každá žena je víla, jenom to ale neumí dát najevo.

Emilie o tričkách (anglicky t-shirt) zásadně hovoří jako o "tea shirts", jedna z jejích sukní vypadá jako růžová konvička na čaj ověšená viktoriánskými čajovými lžičkami s nápisem TEA...
-

Emiliie je opravdu umělkyně, je známá jak v USA, tak i na ostatních kontinentech, je nejznámější prosazovatelkou victoriandustral stylu. A lidem se tento styl líbí, poslechněte si její písně, přečtěte si texty a básně, podívejte se na videa a fotky.... pak zajisté uznáte, že je to žena s velkým talentem a smyslem pro umění.Vydaná alba:

Laced/Unlaced (2007)

Opheliac (2005)

Enchant (2003)

+ Deluxe Edition alba Opheliac (2006)

+EP Liar & Dead Is The New Alive (2006)

Emilie Autumn- Liar- text

9. června 2007 v 22:01 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Emilie Autumn
LIAR

I want to hold you to the sun
I want to be your faithful one
I want to show you all the beauty
You don't even know you hold
I'm hurting you for your own good
I'd die for you - you know I would
I'd give up all my wealth
To buy you back the soul you never sold
I want to mix our blood
And put it in the ground
So you can never leave
I want to earn your trust
Your faith your heart
You'll never be deceived
Liar Liar Liar Liar............
---
I want to hold you to the sun
I want to be your faithful one
I want to show you all the beauty
You don't even know you hold
I'm hurting you for your own good
I'd die for you - you know I would
I'd give up all my wealth
To buy you back the soul you never sold
I want to mix our blood
And put it in the ground
So you can never leave
I want to earn your trust
Your faith your heart
You'll never be deceived
Liar Liar Liar Liar......

Are you suffering?
Are you suffering?
Are you suffering?
Are you suffering?
Are you suffering?.............
Show me your suffering
I want your beautiful suffering
I want to see yoru pain
Are you suffering?
Show me your suffering
I want your beautiful suffering ....
I want it!
I want it!

I want to mix our blood
And put it in the ground
So you can never leave
I want to earn your trust
Your faith your heart
You'll never be deceived
I want to mix our blood
And put it in the ground
So you can never leave
I want to earn your trust
Your faith your heart
You'll never be deceived

Liar Liar Liar Liar..........

I want to mix our blood
And put it in the ground
So you can never leave /5x


MCR V PRAZE (pro ty, kteří tam byli)

8. června 2007 v 20:05 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Takže kdo z vás byl na konzíku My Chemical Romance v Praze?

Tady nenajdete žádné info o průběhu konzíku, já se vám tu chci jenom přiblížit, kde a kdo přesně jsem byla já....

Pokud jste tam byli, tak jste na 100% zaregistrovali letáky na EMO trička.. já jsem jedna z těch, co ty letáky rozdávali (za prachy, jinak by mě tam nikdo nedostal).

Takže jsem tam vlastně jen pobíhala a rozdávala letáky a k tomu měla hloupé kecy jako:

Kupte si emo trička, vám určitě budou slušet, vytapetujte si letákama na emo trička svůj dětský emo pokojíček, emo triček a emo letáků na emo trička není nikdy dost.... Na konzíku jsem samozřejmě nebyla.... zkuste se popsat, třeba si vás pamatuji XD (myslím že popis typu: měla jsem černou patku a sukni s lebkama by nestačil)

Tak schválně (ey dobrý!)

1. června 2007 v 19:12 | Bugynkaa |  Úsměv
Zkuste přečíst tento nápis na obrázku:

Jestli vám to nejde, zkuste se roztáhnout oči, abyste je měli jako "číňan". To už určitě přečtete :)

Je to docela starý, ale dobrý a zajímavý! :)

Zakázaný ovoce- Genocida

1. června 2007 v 19:04 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě

Zakázaný ovoce- Genocida


Strach a bída, genocida
Lidskej hyenismus
Nemít práva, muset řvát sláva
Člověku, kterej nás vyvraždí

Hnus a špína, lepkavá hlína
nasáklá krví lidí nevinných
Lidský ztráty, ostnatý dráty
Kolik plánů pohřbeno nadějných.. (.....netušíš)

Zničený! Zkažený! Iluze o žití
Zk*rvený! Bezesný! Noci lidí před smrtí..
A děravý! Svědomí! Vůbec je to nemrzí
Vystrašený! Zaprášený! Životy ztracený.. nevinný