Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Srpen 2007

Zase "leteckej" vtip XDD

31. srpna 2007 v 16:54 | Bugynkaa |  Úsměv
Pilot si pozve letušku do kabiny a prosí ji, aby pasažérům nějak jemně oznámila, že letadlo se za pár okamžiků zřítí a oni nemají moc velkou šanci na přežití.
Letuška si stoupne s mikrofonem mezi pasažéry a začne:
"Všichni si vezmeme pas a zamáváme s ním nad hlavou˝
a pasažéři mávají.

˝Teď vytrhneme stránku na které jsou naše osobní údaje a fotografie,
stočíme ji do ruličky a tu ruličku si nacpeme doprdele...˝
Lidi jsou zmatení, rozýšlí se, co mají dělat. Jeden děda vstal a ptá se: "Děláte si z nás legraci? Co z toho budeme mít?˝
Letuška: ˝Vy nic, ale pro záchranáře pak bude jednodušší identifikace.˝

14 tipů jak se pozná alkoholik.....

31. srpna 2007 v 16:31 | Bugynkaa |  News/plus
PROČ MI SAKRA VYŠLO ŽE JSEM POLOVIČNÍ ALKOHOLIK? (to modré by se mnou souhlasilo, to fialové částečně)
(pozor ale, mám to z BLESKU!) XDD

O manželství

31. srpna 2007 v 16:11 | Bugynkaa |  Úsměv
Muž už měl po krk stálého komandování od své manželky a tak zašel k psychiatrovi, co s tím má dělat. Psychiatr mu poradil, jak si má budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě. Chlap si jí s nadšením vzal a hned cestou domů v autobuse jí celou přečetl. Přijde domů,vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a říká:
-"Od teďka chci, aby jsi věděla, že JÁ jsem pán v tomto domě a MOJE slovo je zákon..! Chci, aby jsi mi teď hned připravila dobré jídlo a když ho sním, očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, aby jsem si mohl pořádně odpočinout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše...."
-"Asi někdo z pohřebního ústavu" odpoví žena....

Bugynčina obrovská slabost...

31. srpna 2007 v 16:00 | Bugynkaa | 
Toto bude napsané trošku tajemněji (radši).....
----
..... o jeden a půl roku zpět.....


Bugyna courá po profilech na Lide.cz ...ještě nezkušená dark holčička, přitahuje ji cokoli temnějšího... je šíleně znuděná, ale najednou úplně ožije. Právě přišla na profil někoho tak vysoce úžasného, že se celá rozzářila a okamžitě zatoužila se s tímto člověk setkat... nebo si s ním alespoň psát. Byla tak rozrušená, že jí ale nenapadlo co má napsat. Napsala první-pravdivou- věc co jí napadla: Máš úžasnej profil a moc krásné fotky ...

Chudák Bugy se styděla napsat cokoli víc... tento člověk byl pro ní od toho dne sen.... bohužel.. jen pouhý sen, nic víc. Bugy už nedoufala, ale tento člověk odepsal.. : Děkuju, ty máš taky moc hezký profil.- Taková blbost a jak o tom Bugy dokázala dlouho básnit... svým pár kamarádům (kamarádkám) poslala jeho profil.. nikdo v něm nenašel takové zalíbení jako ona. Tušila, že musí být dost oblíbený... a jelikož Bugy nepatří mezi sebevědomé a vyrovnané lidi, radši už nic nenapsala. Píšou mu přeci hezčí holky... A jak čas letěl, Bugy na tohoto kluka pomalu zapomínala... zapomněla již jeho přezdívku... jenom jeho fotku pořád měla v hlavě... párkrát se jí o něm i zdálo...

........ před 2 měsíci......

Bugy opět znuděně kouká na profily lidí...je už o něco zkušenější, nerozhází jí každá pitomina, její sny v té době sahají velmi vysoko.... a najednou jí napadá: Jak se jmenuje ten kluk co se mi tenkrát tak moc líbil?? Dlouho jsem se nedívala na jeho fotky, třeba má nové....- hledala hledala a hodiny ubíhaly..... ani po 4 hodinách onen profil nedokázala najít... začínala být zoufalá.... přesně si vybavovlala jeho fotky a detaily jeho profilu... o týden později se se svým problémem svěřila kamarádce: Jak jsme se bavily o těch klucích... pamatuješ, jak jsem se jednou zamilovala do toho jednoho z chatu?..... měl takovou dokonalou hlavní fotku... hrozně se mi líbil, ukazovala jsem vám ho....- kamarádka si začala matně vybavovat.. po krátkém popisu si byla jistá tím, kdo to je. Sedla k počítači, během ani ne deseti minut už jsme projížděly jeho nové fotky.. Bugy nechápala, jak ho našla tak rychle.. od té doby se dost změnil... Bugy doslova slintala nad jeho profilem a hrozně ho chtěla, ale netušila co mu má říct, co mu napsat, jestli si jí ještě bude pamatovat.... jeho přezdívku už by nikdy nezapomněla, vryla si jí do ruky i do paměti... doma hned sedla k počítači a napsala mu.. byl to zvláštní pocit, cítila se úplně stejně jako tehdy. A byla moc překvapená, že se jí dostalo odpovědi... opět se celá rozechvěla, pomalu z toho člověka začala šílet, jak někdo může být tak úžasnej, spadla do té zamilovanosti znovu. Snažila se mu vnucovat co to šlo, ale musela jet s mámou na prázky, což jí trochu překazilo plány. Jednoho dne jí máma donutila jít na jeden hrad, že se tam chystají nějaké slavnosti... Bugy spíš přitahovala informace, že jsou mýty, že ve hradu je údajně brána do pekel, souhlasila a na hrad se šlo... když otráveně (dva metry před mámou) šly zase pryč (nic moc hrad), zůstala stát jak přikovaná s (málem) otevřenou pusou... viděla před sebou člověka, kterého ihned poznala, podívala se mu přímo do očí (a on jí), což málem nerozdýchala... takový pronikavý pohled, tak krásné oči... nemohla pochopit jak v takové pr*eli může potkat toho dokonalého kluka z chatu, svůj sen... šla dál, jakoby nic.. máma byla šťastná, že už se jede domu, Bugy o něm básnila vedne v noci... okamžitě mu začala psát, snažila se mu připomenout její maličkost, trochu se mu vnucovala a psala mu i na ICQ... a on odpovídal! Cítila se tak moc šťastně...

.... před týdnem......

Píšou si o sobě už osobnější věci, začalo to Bugynčiným velkým trapasem, prokecla se... ano opravdu se dozvěděl to, že je do něj zamilovaná... ona se tak moc červenala, téměř nespala, jak jí někdo může dostat do takovéhleho stavu?! Takhle jí rozhodit? Už to není takový ten úplný začátek... Bugy se na něm stávala čím dál tím víc závislejší.....

....dnes (pokud jsme dočetli až sem, gratuluji).....

Bugy doufá, že to takhle půjde dál. Bugy o něm mluví jako o tom "naprosto dokonalém klukovi co se jí tak moc líbí už takovou dobu"... její kamarádi jí gratulují, ona je hotová z každého jeho slova...plní se jí sen... pomlu, ale plní. Doufá, že si tohle všechno nepřečte a pokud ano, tak se v tom snad nepozná. Byl by to další trapas, ona by nechtěla to co budovala, zkazit jedním článkem, proto ho sem přidá, ale hned to zakecá dalšíma..

Slečna (žeby?) Upírka (by Bugy)

28. srpna 2007 v 21:05 | Bugynkaa |  By me ©
Tak sem přidávám další výtvor, to jsem kreslila před hodně dlouhou dobou a právě jsem ho objevila ve straších obrázcích (ty jo těch tu je!)..... nejraději kreslím modrou verzatilkou :)

jou v oku má mít odraz kříže ale to tam není vidět

Marilyn Manson by Bugy

28. srpna 2007 v 16:50 | Bugynkaa |  By me ©
To jsem kreslila jednou po tmě tužkou... s kalendářem MM jako předlohou, pak už jsem to jenom vybarvila (a ve photoshopu přidala odkaz) NEKOPÍROVAT POUZE S MÝM SOUHLASEM- u celé rubriky je copyright)

Jak se Bugy naštvala na hru :)

25. srpna 2007 v 12:35 | Bugynkaa | 
XXXXX a různé nadávky...

pak následovalo asi 15 minut dalších nadávek a neslušných výlevů vzteku.....
Na vysvětlenou: ta hra (the Sims2) prostě nešla nainstalovat.... srala sem se s tim do půl druhý, pak jsem se na to vybodla. Pak jsem pokračovala dvě hodiny ráno a teď jsem již naprosto v klidu, ačkoli se to nepodařilo XD (nechci do komentářů žádné rady ohledně toho, prosím, nebo ten blog samým vztekem zruším XD)

Obrázky z filmu

20. srpna 2007 v 12:26 | Bugynkaa
Pár obrázků...

Lestat s Akashou
Marius
Jess
opět Lestat
Lestat a Akasha...


Jelen, který ještě nikdy neviděl vola...

18. srpna 2007 v 13:35 | Bugynkaa |  Úsměv
(někdo to možná nepochopí, dyštak si znovu přečtěte NÁZEV tohoto článku)
o nějaké zdroje se opět nestarám, přišlo mi to mejlem.

O čem je film? (info)

15. srpna 2007 v 13:13 | Bugynkaa
Upíra Lestata jednoho večera z dlouhého spánku probudí tóny hudby. Velmi se mu zalíbí, dá se dohromady se skupinou a stane se rockovou hvězdou. Netají se tím, že je upír, médiům to s klidem potvrdí. Připravuje velký koncert, který má přilákat ostatní upíry, jenže těm se nelíbí, že Lestat vyzrazuje různá tajemnství o upírech a chystají se ho na koncertě zabít. Mezitím však ještě povstane Akasha (Královna prokletých), v minulosti vládkyně Egypta a chce pomocí Lestata ovládnout svět. Lestat má však jednu slabost: živé dívky. Vypadá to, že se mu zalíbí dívka Jess. Ale teď zpět k velkému koncertu. Při druhé písničce na něj zaútočí velká banda upírů, ale objeví se Lestatův dávný přítel Marius (který z něj udělal upíra).

Ke konci vše dobře dopadne, Akasha je poražena - i Lestat povstane proti ní., dále z Jess udělá upírku, a tak spolu můžou žít krásný a nekonečný život.

Film je tedy plný upírů, hudby a i lásky. Byl natočený v roce 2002 a režíroval ho Michael Rymer.
V hlavních rolích hrají:
Stuart Townsend (upír Lestat), Marguerite Moreau (Jess), Aaliah (královna Akasha),
Vincent Perez (Marius)

Zajímavost k filmu:
Aaliah, co hrála Akashu zemřela dřív (25.08.2001), než byl film dotočen, film je věnovaný její památce.


-(haha... zkuste se podívat na net... co najdete za info k filmu?- 99% na blogíííískách je okopčeno z kfilmu nebo osobností.... až je to trapný! nikdy bych sem nedala něco, co jsem si sama nenapsala.. .co se tedy týče životopisů a tohohle..) -

Můj názor na film:
Moc se mi líbil, hned od začátku, jen jsem slyšela tu hudbu. Efekty dobrý, soundtrack.... Na soundtracku se podíleli Korni, Manson, Statici... bezvadný, když tohle píšu, poslouchám písničku z filmu -Forsaken.. Ještě tedy nevím, proč se to jmenuje po Akashe (a proč se s tim tak nadělá), nemá tam tak velkou roli. Můžu tenhle film doporučit všem, co maj rádi trochu té temnoty a upíry :) -bezvadnej záběr ve filmu (kromě jiných), když byl koncert a byli tam ukázaní ty fanoušci... punkáčci, rádobyupíři, gothici, metlaři... samí správní lidé XD-
Přeji hezkou podívanou...


poděkování? nebo co....

13. srpna 2007 v 23:04 | Bugynkaa |  News/plus
Ahoj všici příznivci i nepříznivci mého blogu...

... chtěla bych tu jen něco málo napsat... nějak....

Tak jinak začnu..

Pokud jsem tady někoho nějakým svým názorem urazila, tak se omlouvám, ale stejně je mi to jedno. Jestli se někomu tenhle blog líbí, tak díky ;) díky všem co tu přispíváte komenty a hlasujete do anket ;) Dík ;)
(néé taky nevím o co se tu snažím)

2devjetpjetka

12. srpna 2007 v 21:30 | Bugynkaa.. :( | 
radši se zdržím komentáře...
aspoň sem to dám, než Vám ten profil smažou.

Chcete mě?

12. srpna 2007 v 15:54 | Bugynkaa | 
Uvařila jsem, umyla nádobí, utřela linku, na toaletě jsem dala nový papír, vynesla jsem odpadky, vyluxovala pokoj, ustlala postel, umím masírovat záda i jiné části těla :-) Právě jsem domalovala dva výkresy stylu MM, miluji hudbu (dokonce i disko) a čtení, ráda naslouchám a mluvit téměř nemusím. Nemám nadváhu, mám modré oči, blond vlasy. Dokážu být velmi přítulná. Mé jméno je Bugy. .... Chcete mě?
XD

Není toto popis docela ideální partnerky? :D ne v poho, jsem opravdu normální..... ale to, co tu píšu je všechno pravda XD

Opheliac-EA- text

7. srpna 2007 v 19:31 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
OPHELIAC- EMILIE AUTUMN

I'm your Opheliac
I've been so disillusioned
I know you'd take me back
But still I feign confusion
I couldn't be your friend
My world was too unstable
You might have seen the end

But you were never able
To keep me breathing
As the water rises up again
Before I slip away

You know the games I play
And the words I say
When I want my own way
You know the lies I tell
When you've gone through hell
And I say I can't stay
You know how hard it can be
To keep believing in me
When everything and everyone
Becomes my enemy and when
There's nothing more you can do
I'm gonna blame it on you
It's not the way I want to be
I only hope that in the end you will see
It's the Opheliac in me

I'm your Opheliac
My stockings prove my virtues
I'm open to attack
But I don't want to hurt you
Whether I swim or sink
That's no concern of yours now
How could you possibly think
You had the power to know how

To keep me breathing
As the water rises up again
Before I slip away

You know the games I play
And the words I say
When I want my own way
You know the lies I tell
When you've gone through hell
And I say I can't stay
You know how hard it can be
To keep believing in me
When everything and everyone
Becomes my enemy and when
There's nothing more you can do
I'm gonna blame it on you
It's not the way I want to be
I only hope that in the end you will see
It's the Opheliac in me

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
Because they know
What the world is really like
Don't think for a beat it makes it better
When you sit her down and tell her
Everything gonna be all right
She knows in society she either is
A devil or an angel with no in between
She speaks in the third person
So she can forget that she's me

Doubt thou the stars are fire
Doubt thou the sun doth move
Doubt truth to be a liar
But never doubt
Doubt thou the stars are fire
Doubt thou the sun doth move
Doubt truth to be a liar
But never doubt I love

/You know the games I play
And the words I say
When I want my own way
You know the lies I tell
When you've gone through hell
And I say I can't stay
You know how hard it can be
To keep believing in me
When everything and everyone
Becomes my enemy and when
There's nothing more you can do
I'm gonna blame it on you
It's not the way I want to be
I only hope that in the end you will see /2x
It's the Opheliac in me

Bugy jako Zombie

1. srpna 2007 v 13:54 | Bugynkaa | 
Tak a pokud tu nebudou aspoň jeden jedinej malinkatej komentář: proč jak? dyť seš zombie (nebo něco na ten styl), tak se naštvu.

Photoshop čtyřievr!