Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Prosinec 2007

Tak je to zas tady, jak ten čas letí/ aneb přání k Vánocům

24. prosince 2007 v 9:00 | Bugynkaa |  News/plus
Tak ten rok zase utekl, už jsou zase Vánoce, za chvíli tu jsou Velikonoce, pak zase prázky... letí to no.
Všem tedy přeju, ať si ty Vánoční svátky prožijete v klidu a ve srandě, ať dostanete dárky, co jste si přáli ..usw.. vždyť ty kecy znáte.
Já Vánoce nemám moc v lásce, snažím se je slavit minimálně, ne vždy se to však kvůli lidem, se kterými žiju, povede. Beztak nikdy nedostanu to, co chci. Ať už budu chtít cokoli. Mám bohužel příliš nesplnitená přání. I když jedna slečna (moje milá maminka Klárka) mi nedávno řekla, že mi mé nereálné přání pomůže splnit (ačkoli ani ona nedostane to, co by chtěla.). Já věřím jí, sobě ne.
(Kdo o mně něco ví, mohl by tušit, o jaké přání se jedná.)
Tak se mějte a zatim pa ;)

Porovnání USA, Německa a ČR xDDDD

22. prosince 2007 v 15:23 | Bugynkaa |  Úsměv
jenom nevím, zda-li mi to přijde vtipné nebo smutné xD

Matrix-18.12.2007-Evelynne... shrnutí (a možná nějaká fotka)

22. prosince 2007 v 13:10 | Bugynkaa |  Něco málo k hudbě
Tak po dlouhé době jsem se 18.12. dostala na Evelínku. Novej song Dancing in the Moonlight se docela povedl, kromě Edova vybrnkávání Secret password, které se opět pokazilo, byl konzík supa, jen Haby byl tak nějak málo slyšet. Druhá skupina My own story byla víc než dobrá a třetí skupinu Wave jsem už nezaregistrovala (za a) jsem měla napito, za b) jsem šla domu).

momentka na bratra
já se Salim ;)

Nuda při zbožíznalství... hih

22. prosince 2007 v 11:54 | Bugynkaa |  By me ©
aneb..... Bugy dala kolovat papírek, na kterém bylo pár obrázků a k tomu "řekněte prdel", pár holek tam to "prdel" napsalo.. a Bugy s bejbé dopisovala další věci...

Se někdo posr....?!

1. prosince 2007 v 19:51 | Bugynkaa |  News/plus
JAKO COŽEPROSIM?! dělá si ze mě někdo srandu?


jak jako nechodí na lide.cz... a co když jsem na něj jinej kontakt neměla?!!! no ok, zase další věc, se kterou se musím smířit... vrr