Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Březen 2008

Přednáška pana policisty (zase jeden z lepších vtipů) xD

24. března 2008 v 21:12 | Bugynkaa |  Úsměv
Náčelník má s policajty hodinu fyziky a ptá se:
"Víte, proč vlak na kolejích drncá?". Následně pokračuje: "Rozebereme si problém: Vlak, to je vlastně lokomotiva a vagóny. Vagóny se jenom vezou, takže je zanedbáme. Zbývá nám lokomotiva to je vlastně motor a kola, zbytek je nepodstatný, ten zanedbáme.
Po kolejích jedou jenom kola, takže motor taky zanedbáme. Kola si zjednodušíme na jedno kolo, a to je vlastně kruh, že?Kruh, to je Pí Er na druhou. Pí je konstanta, tu zanedbáme a zůstalo nám Er na druhou, což je čtverec. A co dělá čtverec, když se otáčí? Drncá!"

<3 no.. a kdože je tu nejroztomilejší? (mnozí chápou, zbytek ať si třeba vydloubne oko)

23. března 2008 v 18:48 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
no... tak takhle přibližně by asi možná mohla vypadat snad i Láska (u mě)
nezajímaj mě komentáře cizích lidí, pokud budou negativní, toto je článek pro mé přátele a známé

Úvaha: Kdy je můj Ďáblí nejroztomilejší?

16. března 2008 v 20:21 | Bugynkaa |  By me ©
Kdy je můj Ďáblí nejroztomilejší?
Nad touto zapeklitou otázkou jsem přemýšlela už dlouho, ale k závěru jsem se nemohla dostat (možná proto, že on je sám o sobě hrozně moc roztomilej už jenom když sedí a kouká), proto jsem se rozhodla to rozepsat.
První návrh byl, že můj Ďáblí je nejroztomilejší, když spinká. To by mi nejspíš odsouhlasilo opravdu hodně slečen a možná i kluků. Bohužel jsem ho nezastihla tvrdě spinkajícího ale jen usínajícího a lehce spinkajícího. I to mi stačilo. Možná bych tu teď měla popsat, jak přibližně u toho (krom "roztomile") vypadá… ale copak to jde?- Moc ne. Každopádně pozorovat ho, jak má zavřené oči a pravidelně oddechuje bude patřit k mým oblíbeným činnostem. To se mi pak začne honit hlavou, co se mu asi tak může zdát. Jsem schopná sedět několik hodin a pozorovat ho. Každopádně tak dlouho by to nevydrželo, po chvilce mu prostě musím dát pusinku, aspoň na tvář, což by ho mohlo vzbudit. Když ho to vzbudí, bude rozespalej a bude opět mooc roztomilej, když ho to nevzbudí, bude roztomile spinkat dál a já mu budu dávat pusinky tak dlouho, dokaď ho to nevzbudí a nebude se na mě rozespale roztomile usmívat.
Druhý návrh už jsem vlastně řekla, můj Ďáblí je nejroztomilejší, když se vzbudí a roztomile rozespale se usmívá, zjišťuje kolik je hodin, obejme mě a je na něm vidět, jak by rád spinkal dál. Nebo se probouzí krásně odpočatý, spokojený. Každopádně je tam pořád ten jeho úsměv.
Třetí návrh, když má můj Ďáblí tulivou náladu. To je zatím nejpravděpodobnější. On se vždycky tak pěkně culí a snaží se tvářit jako neviňátko, pořád by se mazlil, v očíčkách se mu lesknou jeho myšlenky a chutě a je schopný dát x pusinek na jakoukoli část těla. Hlavně ty jeho oči. Taky se to nedá dost dobře popsat, jak on se usmívá a říká věci jako "pufuuu" a "Ťuťuu" a objímá mě a krásně voní a čechrá mi vlásky a je k sežrání. Je to ztělesnění roztomilosti. No co víc si přát než kluka s takovouhle náladou? A co teprve, když využiji jeho slabostí, on sebou plácne na postel a rozhodí rukama se slovy "jenom tvůj"…
Čtvrtý návrh je možná trošku neobvyklý… on je totiž roztomilej třeba i když je unaven. Je na něm vidět, jak by rád odpočíval, jak má za sebou něco náročného, a jak má náladu skoro na nic, i přesto se usmívá. A má pomalejší reakce. Třeba vypadá dost vyřízeně, ale vypadá zároveň i roztomile. A je slaďounkej a člověk si je jist, že mu bude dost věcí jedno, a že bych se musela hodně snažit, abych ho vytočila. I když se snaží dělat, že je v pohodce, poznám na něm, že by nejraděj spinkal - a jsme u návrhu číslo jedna.
Je to vlastně takový kruh, protože jakákoli situace může skončit hned prvním návrhem, proto závěr končím vlastně zase na začátku. Můj Ďáblí je roztomilý pořád, ale vrchol roztomilosti je, když spinká.
A čím víc nad tím přemýšlím, tím víc se sebou musím nesouhlasit, protože …. To byste ho museli vidět, když se probouzí. A víte, jak krásně vypadal, když odzpíval konzík a bylo na něm vidět, jak je rád, že se to povedlo? To už zas ale není roztomilost, to jsem mimo, to už je za hranicemi krásy.
Takže tato úvaha je bez závěru, protože nedokážu určit, kdy je můj Ďáblí nejroztomilejší. Navíc se mi určitě naskytnou i nové příležitosti a zážitky, tak přece toto téma teď neuzavřu, když můj Ďáblí je nepředvídatelný člověk a jeho roztomilost nezná meze.


(Kdybych sem mohla přidat třeba fotodokumentaci… ale to nemůžu, protože nemám fotky. Mám jen jednu, kde je až po bradu zachumlanej v peřince - a ta je v tak mizerný kvalitě, že to sem radši nedávám.)

- A proč to sem celé píši? Abych kluky vytáčela a slečnám dělala chutě? Abych se chlubila tím, jak roztomilého mám přítele? Abych vás uspala? Ne, ani jedno, píši to sem, protože tahle úvaha mi stojí za zveřejnění. Já vás to nenutím číst, je to pouze na vás, kolik času vynaložíte na přečtení a vnímání ;)

Doplňek: Pátý návrh- když přemýšlí. Soustředí se na jednu věc, je vidět, jak mu to šrotuje v hlavičce a u toho se tak roztomile tváří. Má trochu přimhouřená očka, mírně svraští obočí a je na něm vidět, jak to něco chce vyřešit (a podobně). I v této situaci dokáže vypadat moc roztomile ^^

(tak to vypadá, že sem postupně budu dopisovat)


x nových fotek

16. března 2008 v 19:00 | Bugynkaa | 
mě napadlo sem nějaké třeba i přidat... ačkoli některé vůbec nejsou nové, ale já momentálně nefotím, takže sem dám alespoň ty, co se nově tváří...

Bugy s tykadýlkama ^^ (říjen 2007)

něco a něco

to bue hodně opilá Bugy (leden 2008)

so cooool

na fotce se nachází Vrchní Elita OAHS (ach ta namyšlenost) na imatrikulaci. Vrchní Elita nebo Postrach EMO MC Fronkové, vyberte si (únor 2008)Trocha toho černějšího humoru (hihi xD)

15. března 2008 v 9:13 | Bugynkaa |  Úsměv
Dva patologové pitvají mrtvolu.
jeden povídá:
"Teda Franto, já mám dneska tolik práce, že jsem se ještě ani nenaobědval."
Druhý povídá:
"To je blbý. A co takhle se podívat do tohohle ťuhíka??"
"Dobrej nápad!!"
Tak otevřou mrtvole žaludek a ten hladový povídá:
"jéé super!! Rizoto!! To já rád"
Tak to začne do sebe ládovat a ten druhý na něj kouká a povídá:
"ty hele Pepo..."
"...Co je??"
"Měl jsi tam vlas...v tom rizotu.."
V tu ránu okamžitě ládující se patolog všechno vyzvrací a ten druhý si veme lžíci a povídá:
"Jo díky, žes mi to ohřál"
-----------------------------------------------------
"Tak obžalovaný kolik vám je let?"
"no bude mi třicet"
"nebude"
-----------------------------------------------------
Jsou vánoce a dva bratři si rozbalují dárky.
Jeden dostane nové kolo, počítač, spoustu hraček... a druhý dostane jen ponožky.
"hele tebe neštve, že jsem dostal všechno co chci a ty si dostal jen blbý ponožky?"
"no já zas třeba nemám rakovinu"

Proč spát 8 hodin denně (věděcké výzkumy)

12. března 2008 v 15:34 | Bugynkaa |  News/plus

Proč je důležité spát 8 h denně…
Britská studie dokázala, jak je důležité spát osm hodin denně.

 • Málo spánku zvyšuje riziko onemocnění cukrovkou.
 • Vyspalým matkám se dříve vrátí jejich postava před těhotenstvím.
 • Kdo je bdělý 18 hodin v kuse, je náchylný k úrazům.
 • Když málo spíme, nemůže naše kůže regenerovat.
 • Děti, které spí o hodinu déle, jsou výkonnější.
 • Kdo málo spí, snadno ztloustne.
 • Únava zpomaluje schopnost rozhodování.
 • Málo spánku zastavuje obnovování mozkových buněk.
 • Nevyspalí muži podávají pak mdlé sexuální výkony.
 • Ženy žijí déle i proto, že víc spí
  (hm, to abych se pomalu začínala snažit spát...)

Supr vtip, samozřejmě s Pepíčkem ^.^ hihi.. výbornej

12. března 2008 v 15:29 | Bugynkaa |  Úsměv
Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa" .
Maminka na to:
"Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý..."
Pepíček zase "Já chci psa"
Maminka : "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne"
Pepíček : "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí.. Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane
"Tak co mám dělat?"
Pepíček: "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko, lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá,leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá :
"Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"

Krátký vzkaz pro Pana 295

5. března 2008 v 16:08 | Bugynkaa |  - Mé já a moje osobnost
Pane 295, dnes (27.12.2007) jsem měla tu čest, seznámit se s Vaším bratrem.
Dal mi věci, co jste mi po něm před víc jak půl rokem poslal….
Děkuji.
Někdy si vás naklonuji.
Vždy budu mít u sebe to, co jste měl vždy u sebe Vy.

Viděla jsem vaši fotku.
Máte moc krásné oči.
Proč už se do nich nikdy nepodívám? Proč nikdy neuslyším Váš hlas? Proč nikdy už nepohladím vaše krásné vlasy? Proč Vás nikdy nebudu moci obejmout? A dát Vám malý polibek na tvář?

Sakra.
-----teprve dnes jsem byla schopna to sem dát