Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Březen 2010

Tak tak

25. března 2010 v 19:02 | Bugynkaa |  Úsměv
deffvg

Nejrychlejší :-D

15. března 2010 v 21:16 | Bugynkaa |  Úsměv
Spolužačka Jana si ze mě dělá prdel:

Nejrychlejší
Podle někoho je nejrychlejší na světě myšlenka, podle druhého zase světlo.
Já jsem však přišel na to, že je to průjem! Ještě než jsem stačil pomyslet a rozsvítit.....

(eprdel.cz)

Rejp

15. března 2010 v 21:12 | Bugynkaa | 
Po vyřádění se na tématu týdne mám chuť stále rýpat.
Tak snad mi už na blog nelezou osoby, které se zoufale snaží na faceboooku publikovat každou píčovinu, co kde napíšu, snad už mohu vrátit Menu.
Říkám si... ať si to užijou. Když jsou natolik hloupé (ty osoby), že nechápou sarkasmus nebo snad nejsou schopné (ty osoby) si přebrat informace, nechám je v tom se topit. Proč mám každému jednotlivě vysvětlovat své úmysly, pak je upřesňovat a pak vysvětlovat odznova a co a proč a jak a a kdy a jestli vůbec píšu. Je to jak ve školce vysvětlovat proč ka s jednou a neka s druhou a neka třetí, protože ka se čtvrtou. :-D
Ani od dospělých osob nad 20 let nemůžeme očekávat chování dospělého, bohužel. Rejp, rejp...
Nánaná...
"Hledali se, až na sebe zbyli..."
Lálalá....

Pro hloupé (ty osoby): publikujte si, co chcete, hledejte na mě kompromitující fotky i materiály, na mě nenajdete nic, co by moji přátelé nevěděli... údajně jsem vám ukradená a smějete se mi... a i přesto mi věnujete zbytečně moc svého času xD kdo má potřebu skandálů, já to nejsem, pokud si chcete hrát na Britney Spears, jen do toho, ale ode mě pomoc nežádejte xD já se vám maximálně vysměji.

Karel Gott jako ohraná deska (rádikálněji)

15. března 2010 v 20:57 | Bugynkaa |  News/plus
Ať chceme nebo ne, božský Karel zde něco za dobu svého působení dokázal.
Čas minulý.
Možná by se Česká republika šílející pokrokem a Evropskou Unií měla konečně odpíchnout od tohoto jediného zástupce (důchodce) našich zpěváků. Dan Hůlka zpívá krásně, Kolář, Korn, ... Landa si zas jako jeden z mála píše sám texty... přece je zde hodně možných výherců. Tak PROČ tolik let (desetiletí) dostává toto ocenění jeden jediný pořád dokola? Čtvrt století stereotyp. Tvorba? Nijak významná.
Pracuji v nejmenovaném úspěšném obchodě s hudbou a můžu říct, že Gotta si kupují lidi 50 a více let. Opravdu, bez nadsázky.
Bude dostávat ceny i posmrtně?
Ono je to vlastně jedno. Opravdový zpěvák ví, co si může a nemůže dovolit. Opravdový zpěvák nepotřebuje dostávat ceny, aby zpíval a nepotřebuje být sledován bulvárem. Beztak je tato česká scéna jen obrovská šaškárna, stejně jako nějaká SuperStar a podobně...
Ale prosím, Karla Gotta už jednou provždy ne! Nechme ho ve vile malovat obrazy a užívat si důchodu. Nemůžeme se xx let držet jednoho obětního beránka od jeho... snad třiceti let (nevím jistě) až do jeho sedmdesáti, osmdesáti, sto dvaceti, kor když zpívá stále to samé.

ČR je těžce poznamenána komunismem, velká města jsou zaplněny krabicemi v podobě paneláků, krabicovité budovy, na vesnicích Večerky, Jitřenky, Jednoty, družstva, JZD; zpěvačky Zagorová, Vondráčková, zpěvák GOTT (jednotné číslo), odsuzování politických názorů, odsuzování jakýchkoli názorů, odpoutejme se sakra od té doby, co už dávno není.
Hurá vstříc nové době, novým kouskům, nové éře. Proč se má celý stát řídit duchůdcema?
Válka mladí x staří se vždy vést bude, ale proč ty hlasy nemůžou mít stejnou váhu? Proč jsou odsuzováni mladí za techno, hip hop, metal, punk, bla bla, když starých Goťák a Zagorka a ostatní jsou neustále všude upřednostňováni.

Ne, Gotta už ne. Už ho bylo moc.

Možná jsem příliš mladá, ok, možná mé názory jsou zkreslené, někteří opovážlivci (říkající si o facku) snad můžou podotknout, že mé názory jsou jak od anarchisty (a další facku), ale já chci pokrok. Pořádný skok dopředu, nechme Gotta Gottem a jdem dál. A jestli nemám pravdu, dejte si obklad a zkuste to prostě přelouskat znovu. Třeba si z toho tu pravdu vytáhnete.

Peníze jako hlavní pohon

12. března 2010 v 12:29 | Bugynkaa |  News/plus
Jistě se všichni shodneme, že peníze jsou jednou z nejdůležitějších složek dnešního světa. Pokud se mnou někdo nesouhlasí, ať si vzpomene, co všechno kolem něj někoho stálo nějaké peníze.

Nutí mě k úsměvu teorie některých jedinců, že peníze jsou jen přežitek. Chtěli by mít vlastní farmičky, dobytek a žít si po svém. Idea je to roztomilá, ovšem poněkud naivní. Když nás chytne chřipka, jdem si do lékárny koupit Paralen, kapky do nosu proti rýmě a balení papírových kapesníčků, lehneme si do postele a pijeme čaj. Bez potřebných léků se i zvýšená teplota může stát smrtelnou. Zkrátka názory typu: "Já peníze nepotřebuju, žije se mi i bez nich dobře." jsou podle mě nedomyšlené.

Že nám peníze nepomůžou při nevyléčitelné nemoci? To sice nepomůžou, ale můžeme si zaplatit lepší doktory, můžeme zkoušet různé drahé léky a dejme tomu - můžeme věnovat peníze na výzkum léku.

Dnešní hodnoty lidí se řídí podle peněz. Rozhodně se nezačneme kamarádit s nějakým vágusem na ulici, který nás žádá o pětku. Jak o peníze přišel a jestli je vůbec někdy měl nás nemusí zajímat, teď je špinavý, smrdí a před sebou vidí jen krabicové červené. O hodně kladněji nás už zaujme člověk slušně a čistě vypadající. Nemusíme mít peněz ke spokojenosti moc... ale pro aspoň trochu inteligentního jich víc není na škodu.

Ano, přiznávám se. Miluji peníze. Potřebuji a chci peníze. Chodím do školy a mám spousty zájmů, volného času mám minimum a i přesto chodím do práce. Musím chodit do práce. Rodiče mé radosti už dávno nefinancují a radši budu zavřená v práci, než být omezená na nejlacinější cigarety a second handy. Mám ráda pohodlí. Příjem nemám velký, ale i přesto mi to stačí. Jaké si to uděláme, takové to máme. Nemám ráda naříkání: Já potřebuju prachy, potřebuju koupit tohle a támhleto a mám támhle dluh a... Když s penězi a životem umíme naložit, budeme mít akorát.

Přiznejme si, kdo z nás peníze nepotřebuje a nechce? Možná jen povrchní člověk povýšený nad všechny ostatní.

Vtip o chytré blondýnce xDD

8. března 2010 v 0:50 | Bugynkaa |  Úsměv
Muž se dostane do letadla a zjistí, že byl posazen vedle roztomilé blondýnky.
Okamžitě se k ní otočí a udělá "první krok".
"Víte", říká, "slyšel jsem, že let lépe utíká, pokud se dáte do hovoru se společným pasažérem. Pojďme si tedy povídat."
Blondýna, která si zrovna otevřela knihu, ji pomalu zavře a řekne muži:
"O čem byste se chtěl bavit?"
"Hmm, nevím," řekne muž. "Což takhle nukleární energie?"
"OK," řekne blondýnka, "to by mohlo být zajímavé téma. Ale nejdříve mi dovolte se na něco zeptat jako první.
"Kůň, kráva i jelen jedí to samé - trávu. Nicméně jelen vyloučí malé kuličky, kráva velkou mokrou placku a kůň skoro suchou koblihu. Proč si myslíte, že to tak je?"
Muž je ohromen. Až nakonec odpoví: "Nemám nejmenší tušení."
"Tak mi tedy řekněte," odvětí blondýna, "jak je možné, že se cítíte na debatu o nukleární energii, když nerozumíte ani hovnu!"