Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Září 2011

Bez práce nejsou koláče?

7. září 2011 v 16:44 | B |  Může se hodit
Jakožto studentka soukromé školy jsem bez přivýdělku v háji. Proto již 14 dní prohledávám internet a rozesílám životopisy. Při hledání jsem našla způsob přivýdělku, Emailing. Chodí vám e-maily na adresu, vy potvrdíte přečtení a připíšou se vám malé peníze. Malé peníze + malé peníze = nějaké peníze. Nevím jak vy, ale já běžně stovky na zemi nenacházím. Proto jsem se nechala zlákat a hle! ono to opravdu funguje!

Házím sem odkaz, registrací pomůžete přivydělávat mně a zároveň budete vydělávat i vy. Podvod to není, využívá to hodně lidí a reklamy chodí seriózní. Mimo to si můžete vybrat, z jakých okruhů vám bude reklama chodit.


ze zbytku blogu byste mohli pochopit, že nejsem žádný naháněč klientů. Registrace je nezávazná. Já pouze doporučuji, pokud chcete vyzkoušet aspoň něco a říct si, že je to jak dvě krabky cigár zdarma nebo vám to (jako mně) uhradí poplatky u doktorů, tak neváhejte :) Samozřejmě nečekejte, že vás to uživí.