Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Listopad 2011

Práce v BeeOnline NEDOPORUČUJI!

29. listopadu 2011 v 9:25 | B |  Může se hodit
K této firmě jsem se hlásila jakožto uchazečka o práci. Práci v této firmě nedoporučuji, po telefonu (naštěstí ještě před osobním pohovorem) se mnou jednali velmi

NEKOREKTNĚ, AROGANTNĚ,

zkrátka pro firmu nepřípustně. Uráželi mě. Jak by se mnou jednali po podepsání smlouvy radši ani nechci vědět. Od té doby, co aktivně hledám zaměstnání na částečný úvazek, jsem se s takovým chováním ještě nesetkala. A to jen proto, že jsem chtěla přesunout datum pohovoru (ono prý s kašlem není vhodné chodit na pohovory).

Informace pro ty, co hledají nějaké názory a zkušenosti s touto firmou. Je možné, že to byla chyba jednoho zaměstnance, nicméně tento zaměstnanec působí na vyšší pozici a dejte si pozor, abyste jim tam pak nedělali blbečka a nenechali sebou zametat.