Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Červenec 2013

Hryzavá Růženka

18. července 2013 v 16:30 | B |  Zvířectvo <3
Tak jsem dnes původně chtěla napsat spoustu nových informací o myšičkách, ale Růženka, ta malá svině, mě vší silou hryzla do prstu. A jelikož jsem zvyklá psát všemi deseti a to je pro dnešek znemožněné, uveřejním jen malý článeček.

Bobinka je úžasná, máma jí v průběhu odpolední a večerů, kdy holky běhaj kolem ní po pohovce, naučila povel "Bobinko pusinku". Na tenhle povel Bobinka přiběhne, olízne mámě ret a zase běží dál. Nevěřila jsem tomu, ale když jsem dnes holkám dělala výběh klec-stůl-lavor s vodičkou a pamlskama, naklonila jsem se k nim a říkám "Bobí, dej pusinku", Bobina přiběhla, olízla mi pusu a šla si hrát dál. No a pak takový zvíře nemilujte. Trvalo to asi týden ji to naučit a to bez pamlsků. Chytřejší než pes!

Růženka se osmělila, běhá všude, kakat chodí do klece, ale nenechá se hladit nebo mazlit. Vůbec nevím, co s ní. Růženka, která je o dobrou polovinu menší, než Bobina, jí pěkně prohání. Několikrát denně je Bobina na zádech a Růženka jí olizuje kožíšek a ťape na bříško.

Několikrát mě už Růženka hryzla přes mříže, ale jen trochu, spíš jako by chtěla zkusit, jestli nejsem k jídlu. To jsem jí pak taky převrátila na zádíčka a ťapala prstama po bříšku. Stačilo to tak udělat dvakrát a odnaučila se hryzat. Dnes, když jsem vymazlila Bobinku a chtěla jsem zkusit pomazlit i Růžu, hryzla mě do krve. Takže jsem jí zase převrátila na záda a hladila přitom po bříšku, ale zatím nehodlám zkoušet, jestli se z toho poučila.