Fejetony, recenze, úvahy, básně, povídky, blbosti.
Jé ahoj blogu, kde ses tady vzal?

Nestačím se divit, co všechno tu je.
Mazat tu nic nebudu, vše zde publikované má svůj důvod, pokud jsem byla blázen (či snad ještě jsem?), je tenhle zápisník jakýmsi cenzurovaným svědectvím. Něco jsem již před několika lety musela promazat, to v době, kdy mě někdo "stókoval" a také v době, kdy se na mě nejmenované osoby snažily vyhrabat co nejvíc špíny. To, co tu zbylo, je zde záměrně, aby to tehdá tyto osoby neměly tak lehké, spoustu záležitostí je zde interních pro některé pravidelné (mnohdy bývalé) návštěvníky tohoto blogu a co se může zdát být opravdu nevhodné nebo přehnané, je detailně promyšlené se záměrem někoho oklamat, ovlivnit, někomu říct pravdu, někoho vytrestat, na něco vzpomínat, něco uchovat, někoho vyzdvihnout a hlavně spoustu lidí vyprovokovat,... proč se co a jak dělo už moc dobře nevím, ale čím hlouběji do archivu doklikáte, tím emotivnější a méně smysluplné najdete příspěvky. Překopávat to tu rozhodně celé nemíním.
Především je zde spousta narážek na skutečnosti, které nově příchozí nemůže v žádném případě pochopit.

A proč to píšu? Zkrátka si nestěžujte na případné krávoviny.

Květen 2014

Heffner Camp - Afternoon Tea with Nicole

23. května 2014 v 17:46 | B |  nezobrazeno - přesunuto
Afternoon Tea with Nicole

Quest je mimořádně jednoduchý, každopádně je třeba ho opakovat tak dlouho, dokud vám Nicole neotevře quest Friends Forever, abyste mohli obdržet titul Nicole's Afternoon Tea Companion.

Nicole Rebecca je House Maid, přístup k ní je trochu blbej pod šňůrami s prádlem. Hibiscus, který máte nasbírat, najdete za táborem, kolem transportu doprava, na mapě je místo označeno. Nasbíráte, odevzdáte Nicole a získáte schopnost. Pokud nebude přístupný další quest, musíte počkat, až schopnost vyprší a vzít Afternoon Tea quest znovu. Úkol Friends Forever se udělá po přijetí sám.

Heffner Camp - Lead Heffner Quest

23. května 2014 v 17:40 | B |  nezobrazeno - přesunuto
Lead Heffner

Tento quest mi také chvíli trval, proto přidávám návod.

Obtížnost je velmi jednoduchá.

Start - Nala Heffner
Konec - Nala Heffner
Lvl - 14
Exp - 2440
TP - 244
Peníze - 901
+ boty

Obdržíte předmět pro signalizaci, na souřadnici 32.3/62.4 kliknete pravým na tento předmět, objeví se Nala Heffner a vy ji dovedete 30.0/62.2 kde je malé modré znamení (Mark left by Furgol).

U Nala Heffner odevzdáte quest a rovnou můžete přijmout quest:

Sneak Attack on the Pirate Leader

Obtížnost jednoduchá.

Start - Nala Heffner
Konec - Cheryl Heffner
Lvl - 14
Exp - 2440
TP - 244
Peníze - 901
+ boty

Pirát se schovává na 28.3/62.6, HP má asi 850, zabijete ho, quest odevzdáte v Campu u Cheryl Heffner. Po dokončení byste měli obdržet také titul Piratebane.